חברים יקרים

לביאה11

New member
חברים יקרים ../images/Emo70.gif

אני כאן לראשונה ושמחה מאוד לדעת שגם בתחום הסיגריות יש תמיכה ואוזן קשבת ! אני מעשנת כבר 22 שנים חפיסה וחצי ליום. אני כבר מרגישה רע מאוד בגלל הסיגריות. הילדים תמיד מתלוננים ורוטנים, אבל אני הולכת אחריהן (הסיגריות כמובן) כמהופנטת. אני מודעת לכל מה שהן יכולות ."לעולל" לבריאותי אני שונאת את עצמי על כך שאין לי את הכוחות להפסיק! אני גם כועסת על עצמי שהן הן יותר חזקות ממני. הפסקתי פעם ל - 4 חודשים ואז עליתי במשקל 8 ק"ג מה שגרם לי לחזור לעשן. הפסקתי עוד פעם ל-3 חודשים ושוב חזרתי מתוך כך שנורא רציתי. הרצון והדחף לעשן לא עוזב אותי לרגע והפך למן הרגל ודרך חיים שאם אני מדמיינת את עצמי בלי סיגריות אני פשוט הולכת לאיבוד, רק מעצם המחשבה. אני יודעת שזה נשמע דבילי, אבל זאת האמת. והגוף שלי לאחרונה צועק מתוכי.......... ה צ י ל ו ............................ לא עומדת בזה וזקוקה בדחיפות לעזרה !!! באה מאהבה לביאה11

conatus

New member
שלום ללביאה 11

הרגשתך הרעה כלפי הסיגריות כרוכה בהרגשתך הרעה כלפי עצמך על כך שההרגל הזה חזק ממך ואינך מוצאת כוחות להתמודד איתו. ב"היסטוריה" הקצרה שאותה סיפרת היה לך ניסיון להיגמל מעישון ניסיון שכשל ובעקבותו אף עלית במשקל וחזרת לעשן כנראה מכיוון שמלכתחילה לא הפסקת בצורה מסודרת ( כפית על הגוף את ההפסקה והוא כפה עלייך חזרה את העישון ) ומכיוון שהתרגלת לווסת את משקל גופך דרך העישון ( עישון כמדכא תאבון ) עלית במשקל מכיוון שלא הכנת אמצעי ויסות אחר למשקל גופך. לסיכום, אין פתרונות קסם אך בהחלט ניתן להפסיק לעשן ושרוצים ושאפילו יש ניסיון אחד לפחות הרי הדרך כבר סלולה ( אני לא מחפש להישמע מעודד אלא אני מאמין בזה באמת ). למידע נוסף ללא עלות כספית [email protected]

אני לא מעשנת אף פעם לא עישנתי ואני

פשוט ש-----ו-----נ-----א-----ת סיגריות..... זה פשוט מגעיל! זה מסריח זה מלא בזפת שחורה שמשחירה את הריאות שלכם ואני לא מבינה בכלל מה ההנאה בזה!??!?!!?!

אעיד על ניסיוני.

אני לא הפסקתי אך הפחתתי ל-2-3 ביום. איך? כושר. כשעושים כושר יש אדרנלין בדם, שזה תחליף לסיגריה, והגוף צריך הרבה חמצן ואז את מרגישה את כל הזפת שלך בריאות- מה שאת לא מרגישה ביוםיום, ואת רוצה לנשום, את נעשית מודעת לצורך לנשום, את רוצה להיות בריאה ומלאת חיות ואנרגיה. התחילי עם הליכות והמשיכי עם חדר כושר ובריכה.

sunny16

New member
היי אני לא ממש שייכת לפה אבל ..

רציתי להגיב מתוך ניסיון קטן שהיה לי, עישנתי אמנם תקופה ממש קצרה. אבל הפסקתי בבת אחת כשכמעט שרפתי לעצמי את החדר בניסיון להסתיר מהמשפחה שלי. ומש אני מחזיקה מעמד, כבר עברה שנה ומספר חודשים, זה לא קל כי החיים שלי מלאים בסיגריות סביבי. אני שמחה שאת רוצה להפסיק, זה השלב הראשון, לרצות להפסיק ולהודות שאת מכורה ושאכפת לך. זה הכי חשוב, עכשיו תנסי באמת לעשות קצת ספורט אפילו כשאת מרגישה שאת צריכה סיגריה תתחילי לעשות ספורט. אבל אל תבטיחי לאף אחד חוץ מעצמך שאת באמת תפסיקי אלא תפתיעי אותם. ההורים שלי שניהם מעשנים ואפילו כבד יחסית, אמא שלי קצת פחות מאבא שלי. שניהם הבטיחו לי שהם יפסיקו אחרי הניתוח של אבי אבל שניהם חזרו מיד לעשן. ואני נותרתי עם הבטחה שבורה אז אני האחל לך את כל ההצלחה בעולם! ומקוה שתוכלי להיות גאה בעצמך עם הזמן..

רזיק1

New member
עישון

לביאה אני מבין ללבך הייתי באותו מצב עצמו התחלתי לעשן בבחינות הגמר שלי באוניברסיטה עישנתי 35 שנה פחות מקופסה ליום ובכל זאת החלטתי יום אחד די אני לא עבד של אף אחד וודאי לא של סיגריה חדלתי בבת אחת כבר 4 שנים עליתי במשקל אז מה??? אני מרגיש מצויין ללא הסיגריות האמיני לי זה אפשרי

ornas

New member
לביאה יקרה

עשנתי מעל 20 שנה קרוב לשתי קופסאות ליום ו...הפסקתי. כיום אני מעל שנה וחודש בלי סגריות... ואיך אומרים לי...,אם את יכולה כל אחד יכול"... את חביבתי צריכה רק להחליט. אז עלית 8 קילו... נו... אז מה... גם אני עליתי והרבה... אך, בואי אגלה לך... יש חדרי כושר, יש סטודיו C יש הליכה בערבים ויש דיאטות.. והקלוגרמים יורדים... זה קשה אך אפשרי. ולגלות לך סוד עדיף להיות עם עוד כמה קילוגרמים מאשר עם הסיגריות...היום אני יודעת שהסיגריות הן הרס עצמי... והעזרה צריכה להגיע מעצמך... את עם עצמך... את עם ההחלטה שלך...והכי חשוב הרצון שלך למרות הקושי. שיהיה לך בהצלחה עם כל מה שתחליטי....

עישון

כל התגובות היו יפות , ותמכו בדעה להפסיק לעשן, אני מעשן , ככל הנראה בכמויות דומות לשלך , ונהנה מזה .... לא חושב על גמילה מזה , אני מודע לנזק שזה גורם , אך נהנה מהעישון ,אם יגיע יום שהעישון יהפוך אצלי להפרעה , מיד אפסיק , ואשלם כל מחיר .... אני מאוד מקווה שתצליחי , ושתמצאי את הדרך הנכונה , אף דרך ככל הניראה לא קלה ,קחי את זה בחשבון... אל תיתיאשי מהר , לחלק זה קורה ביום אחד , ולחלק זה תהליך ארוך ... מאחל לך רק טוב !

למעלה