ומתי אתה תהייה באייקון?

Roonil Wazlib

New member
ומתי אתה תהייה באייקון?../images/Emo54.gif../images/Emo211.gif

אמנם הפורום חדשדש, אבל אני עדיין מציעה, ואולי יהיה ביקוש... אז... מה דעתכם על מפגש פורום באייקון? זה כמובן תלוי במי יהיה באייקון, באילו ימים וכו'. אז. שכל אחד יכתוב
אם הוא בא לאייקון ו
אם לא בכותרת, ומי שבא, שיכתוב גם באילו ימים. אולי נוכל לתאום משהו

Yvaine

New member
../images/Emo45.gif

אני אהיה בכל הימים, ואעבוד בדוכן של הסטיקרים, סיכות וחולצות. אבל אני בעד לעשות מפגש פורום קצת לפני ההקרנה של אבק כוכבים, ולשבת כולם יחד
מה דעתכם?

Wildflowers

New member
../images/Emo45.gif

אני מקווה להיות שם רוב השבוע, אבל הימים בהם בטוח אהיה (אם יקחו אותי להתנדב, כלומר) הם ראשון ושני, וגם בשלישי אהיה שם עם חברה. ואגב- איך אני אמורה לדעת אם שיבצו אותי להתנדב בסוף או לא?

../images/Emo45.gif

אני אהיה כל יום בדוכן יצירה של אייקונקידס(/m\) ואנדוד בין דברים. אגב, אם כבר מפגש גיימן אז אני מציעה שנעשה את זה בהקרנה של סטארדאסט.

Yvaine

New member
ועכשיו: הסקר!

הצביעו לו, וכך נחליט מתי יהיה המפגש!

Roonil Wazlib

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo54.gif../images/Emo211.gif

אני אהיה בימים ראשון-שלישי, ומעדיפה להפגש בראשון או בשלישי, ולא בשני. בשבת לא אהיה (
), אז אני מבקשת- בבקשה בבקשה- אל תעשו את המפגש בשבת!

Roonil Wazlib

New member
אוקיי, תוסף קטן../images/Emo54.gif../images/Emo211.gif

כנראה שכן אהיה באבק כוכבים! (אם ישארו כרטיסים עד שאזמין). חבר של אח שלי נוסע באוטו בשבת בצהריים כדי להספיק להגיע, ואני מקווה להצליח לסחוט ממנו טרמפ, לאור העובדה שאחי יסע רק בשבת בלילה ברכבת (אילוצי ש"ש וכאלה). אז גם אם מארגנים מפגש אז, אני אהיה שם.

Oukami Kun

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo7.gif

משלחת כל סוכות. בגלל זה אני לא יוצא ליוסי יפה ואני לא אהיה באייקון. למרות שרציתי. אבל... גרמניה-פולין איז קולניג מי.

Roonil Wazlib

New member
../images/Emo24.gifבאסה, אבל גם זו חוויה../images/Emo54.gif../images/Emo211.gif

אני לא אגיד לך "תהנה", כי... נו- אתה יודע... אבל... שתהיה לך נסיעה טובה, מעשירה ומעניינת

יופי לפטופ... ../images/Emo3.gif../images/Emo29.gif

הממ... אני אהיה בשלישי בטוח ובראשון כמעט בטוח. את סטארדאסט אאלץ לראות בקולנוע.

למעלה