וולברין והאקסמן

• פותח הנושא DDN
  • פורסם בתאריך

DDN

New member
איירונמן היה סרט כיפי

והיה גם חוברת ודמות טובה בשנתיים האחרונות. למרות שעכשיו הוא מקולקל לדעתי. ודדפול אכן מגניב.

Or Amit

New member
אני חייב להתוודות

(ולקוות שאני לא אחסם מהפורום אחרי זה) שחוברות קומיקס מעולם לא היו הקיק שלי. 'זבנג' זה הכי הארד-קור שהגעתי. את רוב החשיפה שלי לסוג הזה של סופר-הירוז קיבלתי דרך סדרות טלוויזיה וסרטים. אולי בגלל זה פחות משנה לי המבטא של גמביט או העובדה שבקומיקס לא היו לדדפול חרבות בילט-אין. אבל איירון-מן? לא יודע. לא דיבר אלי יותר מדי. זה היה סרט כיפי, אבל סרט כיפי ברמה של הסרטים הפחות טובים של ג'יימס בונד ומשימה בלתי אפשרית. להפוך אותו לאחד מסרטי הקומיקס הטובים או - לעזאזל - להגיד ש'איירון מן והאביר האפל הציבו סטנדרט חדש לסרטי הקומיקס? איך אפשר להשוות בכלל בינהם? אולי אני מגיב ככה כי אני לא מכיר את איירון-מן מהיכרויות קודמות, והעובדה שיש לי חיבור לאקס-מן, ספיידרמן ובאטמן גורמים להעדיף אותם על פניו (למרות שאני הראשון להודות שהסרט השלישי של אקס-מן היה לא משהו בכלל והסרט השלישי של ספיידרמן היה מביך) אבל אני לא חושב שהוא שווה את מה שעשו ממנו. אם כבר דמות מהאקס-מן שהייתי רוצה לראות לה סרט 'פרטי' אז קצת יותר פוקוס על הפיניקס שפוספסה לגמרי בסרט השלישי היה יכול להיות מעולה.

DDN

New member
תראה

כאוהד קומיקס, וכאחד שחבב את ספיידי כדמות קומיקס, כל סרטי ספיידי אכזבו אותי. כשאני מגיע לסרט קומיקס אני מחפש משהו שיתפוס את הרוח של הקומיקס, ויעבור יפה על המסך, וישעשע אותי. איירונמן היה כזה. כדמות קומיקס אגב, הוא לא היה מהחביבים עליי לרוב (חוץ מסאגת סיפור שלו שרצה בין 2006 ל2009) אבל כסרט, הוא היה מצחיק, חביב, קליט, עם משחק טוב של שחקנים. אקסמן 3 היה אכזבה. הסיפור של פיניקס, יכל לדעתי להיות סרט נהדר, אבל יותר כסרט פעולה/אימה ופחות כסרט "קומיקס" אל באטמן מתחיל והאביר האפל אני בכלל לא מתייחס כסרטי קומיקס. הם מבוססים על דמויות קומיקס, נכון - אבל הבמאי עושה עבודה נהדרת כדי להפוך אותם לפסאודו-מציאותיים. אין בשני הסרטים האלה שום דבר שלא יכול להיות במציאות. אני לא מקבל שם גיבורים גדולים מהחיים, או מפלצות. איירונמן אולי היה סרט הקומיקס הכי טוב שראיתי, אבל לומר שהוא מציב סטנדרטים חדשים? אולי זו קצת הגזמה. במיוחד כשאתה מוגבל עם הדמות. אתה לא יכול להגיע לאן שאתה רוצה עם כל דמות - אתה מוגבל לשלד של סיפור. (אגב, אני לא יכול לחסום אותך מהפורום. אז תחסום אותי מהNBA, ומה אני אעשה אז? חכה חכה אחרי הפלייאוף
)

Or Amit

New member
מסכים איתך לגבי הכל כמעט

למעט נקודת המבט. שוב - בגלל שאני לא בא מתוך עולם חוברות הקומיקס. חבל לי שלא השכילו לעשות עם X האחרון את מה שעשו עם באטמן. באופן אישי אני מאד מחכה לסרטים הבאים בסדרה של אקסמן ובאטמן. את ספיידרמן הבא אני לא משוכנע שאני אלך לראות.

למעלה