התפקדו - מי נשאר כאן????

JamesTheNew

New member
התפקדו - מי נשאר כאן????

ואגב אצלי בעבודה זה מאוד בעייתי המון אנשים איתי וכל פעם שמישהו עובר אני צריך לסגור את החלון - כי לא מספיק שהוא מוקטן עדיין רואים את המילה בגידה..... בכל מקרה אני בוגד הייתי ובוגד אשאר - מי רוצה לעזור לי לבגוד????????

JamesTheNew

New member
אולי כי לא ענית לי היום......

האמת ????? לא אמרתי שנטשתי - וגם את ביקרת שם....

ביקרתי?../images/Emo46.gif

פירסמתי בדיוק את אותה ההודעה שם...שקוראת לכם לחזור לפה. זה לא נקרא "ביקרתי".

פורום "להרגיש טוב"...

שהמנהלת שם, ברוב חוצפתה, מכיוון שהפורום שם לא תוסס כמו שלנו, הציעה לכולם במסרים לעבור לשם. היא גם אחת מחברות פורום הבוגדים, לא ברור לי מי. לדעתי זה לא אתי לעשות כך. ומעבר לזה....לא בטוחה שיאהבו שם את רעיון הבגידות (כל מיני כאלה שהולכות לחוג קרמיקה כדי להרגיש טוב...נו באמת). רוצה לינק? הנה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=12

../images/Emo8.gif

מעולם לא התחבאתי

אותי תצטרכי לגרש במקלות

אותך אני לא עוזבת יפה שלי.. (גם אם אצטרך לחלוק איתך בכמה גברים...)

חחח רק עכשו ראיתי שירילי...

מקלות? לא ידעתי שאת בקטע....
ידעתי שלא תלכי...בוגדת בוגדת אבל יש גבול... תביאי

מתוקה... כנסי שנייה...

כתבתי שם ואני כותבת לך גם פה: ******** אני מבינה את ה"כמעט כעס".. כי לא מוצאת לזה מילה אחרת, א-ב-ל.. הנה הבהרה.. לא אני הצעתי לעבור הנה, למרות שלא היססתי לרגע כשקיבלתי את ההצעה מיושב/ת הפורום הקודם. ברור לי שעם שעות המחשב שלי, האהבה הגדולה שיש בי והסיטואציה שבה אני נמצאת, יש לי הרבה לתת ולקבל מהחברים. לכן אנחנו פה. אם את חושבת שאי אפשר להרגיש טוב ולבגוד, ואם את מסכימה שהשורש בגד חייב להוות את שם הפורום, אז פשוט חבל.. כי במילים מהשורש הזה אי אפשר באמת להרגיש טוב.. והלא זו השורה התחתונה של כל מה שאנו עושים, ואולי אפילו של החיים עצמם, הלא כן *********** תגידי... את קוראת לי חצופה?
זו לא את שצרחת הבוקר ש"זה לא ממש פייר" עם השמות שנכפים עלינו? זו לא את שהתסיסה את כולם ואף גרמה למי מיושבי הפורום לפנות אלי בהצעה לארח את כולם
התייעצתי עם מי מהחברים בכדי לעשות את זה, אם זה נכון או לא נכון לעשות, כי היה ספק, והתגובות שקיבלתי היו חצויות. אל שאר הודעתך, אני מעדיפה שלא להתייחס, אני שם, אני גם פה ובעוד המון פורמים בפרדס.. השורה התחתונה שלי היא להרגיש טוב, ושלך

אסתי69

New member
חגית יקירתי

אני לא בטוחה שהרעיון בא ממנהלת הפורום מה גם שחלקינו היינו גם שם וגם פה חאורך כל הדרך יחד עם זה מסכימה איתך שהנהירה היא מיותרת ואפשר במקום זה לנסות לפתור את הבעיה פה ואת אל תקחי ללב קחי
במקום עדיף

אסתי את מתוקה!

אבל יש הבדל בין "הייתי שם" עוד קודם לבין לנדוד לשם כמחאה.... ואני? תני לי לשחרר קיטור קצת..יעבור לי
כנראה יותר מדי אכפת לי מהפורום הזה....לא? תודה על העידוד...את נפלאה!

JamesTheNew

New member
אל תכעסי

אין תחליף לפורום בוגדים ובשבילי למרות שינוי השם הוא נשאר כשהיה אבל גם בחיים אנחנו רועים בשדות זרים - לא?

מ ר י ה1

New member
../images/Emo152.gif

זה אמור להיות בסגנון אנחנו על המפה ונשאר על המפה???? באמת חרא שם

למעלה