התפקדות מחודשת

A t z a

New member
התפקדות מחודשת../images/Emo70.gif../images/Emo80.gif

שם- גיל- מגורים- איך הגעתי לפורום?- שיר אהוב של לילה- שיר אהוב בכללי- אמנים נוספים אהובים- מסנג'ר\אייסיקיו- תמונה אם יש-

יאי ../images/Emo6.gif

שם-שני
גיל-17 איך הגעתי לפורום-אמממ שאלה מגוחכת בהתאם לנסיבות
... שיר אהוב של לילה-נו לא יודעת,הכל . שיר אהוב בכללי-כנ"ל (חוץ מההכל
) אמנים נוספים אהובים-מלאא. מסנג'ר/אייסיקיו[email protected] תמונה אם יש-אין במחשב הזה (הוא מנודה), וגם ככה לא הייתי שמה
חחח תשובות לא משהו! אממ אפשר כמה מסרים
???? תודה. 1. אם אני לא רואה לפחות 20 התפקדויות עד יום שלישי , ...אמממ ...תחשבו על איום כלשהו כי אין לי כוח
2. תלכו לסרט "נורביט" ,הוא הכי מצחיק בעולם ..באתי לקולנוע בדיכאון (מבחן במתמטיקה מחר
) ויצאתי בhigh מטורף! בייי :) לילה(
) טוב !!!

sivan449

New member
עונה!

שם:סיוון גיל:25
מגורים:אשדוד איך הגעתי לפורום?דרך הקומונה
שיר אהוב של לילה:מממ מה הם אומרים עליה
שיר אהוב בכללי:כל מיני שירים מדכאים חח הכי יפים.. אמנים נוספים אהובים:אירוסמית,הביטלס,רד הוט צ'ילי פפרז.. מסנג'ר/אייסיקיו:[email protected] אב ל אני בקושי נכנסת תמונה אם יש- לא
(ז"א,יש,אבל אני לא שמה)

lia122

New member
עונההה

שם-לילך אודסה גיל-16 וחצי מגורים-ירושלים איך הגעתי לפורום-הייתי בקומונה לפני שיר אהוב של לילה-בסמה מוצ'ו ומחיר האושר שיר אהוב בכללי-אוו שאלה קשה.לא יודעת!! אמנים נוספים אהובים-רובי וויליאמס, בטי, עידן רייכל..כל מיני מסנג'ר/אייסיקיו[email protected] תמונה אם יש-

A t z a

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gifאאאאאאאאאא!!!!!!!!11../images/Emo80.gif

מה זה היצור הפרוותי המרייר והמושלם הזה
?!!!!!!!! פרטים פליז: שם,גיל,ותק בבית,תחביבים ומחיר
... תמסרי ד"ש

קורל 5

New member
../images/Emo39.gif

שם-קורל גיל-18 אינשאללההה מגורים-נס ציונה איך הגעתי לפורום?-גם קומונה שיר אהוב של לילה-כולם
שיר אהוב בכללי-cry אמנים נוספים אהובים-לא מוכרים חחתמונה אם יש-לאא

Koala Girl

New member
אני../images/Emo3.gif

שם- עדי גיל- 20(ושבוע חח) מגורים-חולון איך הגעתי לפורום?-אממ
לא זוכרת...סתם מצאתי בתפוז כנראה שיר אהוב של לילה-נומי נומי? שיר אהוב בכללי-Hero -Mariah Carey אמנים נוספים אהובים-קרן פלס,יהודה פוליקר,אנריקה אגלסיאס...(הרשימה לא נגמרת לעולם
) מסנג'ר\אייסיקיו-לא עובדים כרגע

למעלה