התנהגות נבזית של צבר

שאולי5

New member
התנהגות נבזית של צבר../images/Emo46.gif

זה אתה צפיתי בסרטון שמשהו צרף לכאן, המתעד את הצעקות שיזם צבר על יוסי בובליל בעניין ה"שרמוטה" שפלט יוסי בובליל ברגע של זעם לאחר ששפרה מחקה לו את הלחם. התנהגותו של צבר בויכוח הזה היתה נבזית. צבר יודע שיוסי יש קשיים ביכולת הביטוי וכמובן מעולם לא יצליח להתבטא כמו צבר. צבר גם הבין טוב טוב שיוסי לא התכוון להשתמש במלה "שרמוטה" כמובנה בשפה הערבית: "זונה" אלא בסה"כ התכוון להביע זעם על המחיקה הנבזית של הלחם ע"י שפרה. ממש כמו שמישהו משתמש במלה "כססס אמק" כאשר למשל אצבע רגלו נתקלת במשקוף של דלת צבר ידע את זה טוב והבין שיוסי ברוב יאושו מנסה להסביר את כוונתו וההסבר בסה"כ היה מובן אבל הוא המשיך בנחשיות האופיינית לו, למשוך את יוסי במילים ע"מ להכניס אותו בכוונה לסערת נפש ואיבוד עשתונות ( בעוד שפרה מחייכת בנבזות ברקע, כאשר היא מבינה טוב טוב שיוסי לא התכוון לרמוז שהיא אכן שרמוטה ) עד כדי כך אבד יוסי את שלוותו שכינה את צבר ברחל בתך "אתה שרמוטה" ...והאמת בגדול הוא צודק צבר אכן בתנהג כשרמוטה הן בהתרפסות לשי והן בהתרפסות לשפרה והן בהתרפסות לכולם וכך גם שפרה. כי...בינינו..יש אלמנט של שרמוטה בהסתגרות בסוויטה עם גבר במטרה להרוויח בזכות זה 1,000,000 ש"ח בסופו של דבר ( ואל תספרו לי שזו אהבה - והדבר נכון גם לצבר ). ודרך אגב אם במילים גסות עסקינן הרי שפרה הרבה יותר גסה מיוסי בובליל בהתבטאויות שלה ראו אמירותיה "שילך להזדיין", "כוס אמק", "שישבו לי על החור" - את זה אמרה אתמול בשיחה עם ליאון ) ...ועוד ועוד ... אז בבקשה שפרה אם את עושה לנו פרצוף של סולדת מההתנהגות של יוסי בובליל בדקי טוב טוב בציצי יותייך ואל תשכחו את ההתבטאויות הקשות של שי ועל כך חבורת חייליו הנאמנים לא אמרו מלה...

גם אני ראיתי עכשיו את הסרטון

ולמרות שאנני לא "משתגעת" כמו שאר עם ישראל על יוסי .הוא בעיניי נחמדג אבל לא מעבר .צבר עצבן אותי פחד -כאילו שהוא "האביר על הסוס הלבן" שבא להגן על "אהובתו" מפני האוייב המר .איכס פיכס צנון יבש וחסר גוון ...ולחשוב שבהתחלה הוא ושפרה היו הפייבורטים שלי..

longleggedlady

New member
יפה אמרת

זה מה שאני ניסיתי לומר כאן בפורום. יוסי לא התכוון כפי שצבר רוצה שיתכוון. צבר יודע טוב מאוד את זה. פשוט רצה הצגה ועשה את זה בשביל שי. זה ברור מאליו. כדי לשמור אימונים בשבילו. כולנו אומרים מילים גסות במצבים שונים. כולנו מקללים ואין אף אחד שלא עושה זאת. אז להפסיק לתפוס כל מילה גסה ולומר גועל נפש. יש אנשים כאן צבועים בנושה הזה. מתי שהכת של שי יושבים לדבר אני מעבירה ערוץ. לפעמים חוזרת לערוץ 20 ומצפה לראות את יוסי. אני כל כך אוהבת לראות אותו. הוא כל כך מצחיק והמבטים שלו קורעים אותי. בקשת יש סרטונים מצחיקים שלו שממש מבדר אותי. אז ככה..אם יוסי לא בבית זה משעמם ממש. הוא מוסיף פילפל לתוכנית וגם אדם חכם. הוא מעביר את ההסברים שלו בשפה שלו. אני מאוד אוהבת אותו. אם חלילה יצא התוכנית משעממת. לא יהיה מה לראות אלא צבר סורג עם שפרה. לאון הרכלן הרוקד. רנין והעיניים הגדולות עם הקול המגעיל. אנשים משעממים ואוהבים רק לרכל ולעשות הצגות

למעלה