התמכרות להימורים

nur200

New member
התמכרות להימורים

שלום, אני בבעיה! בעלי מכור להימורים כבר די הרבה זמן, זה בא והולך כל כמה חודשים הוא מהמר ואז מתחרט, סרטים בבית וכבר אין לי כוחות לזה... עכשיו יש לנו תינוקת קטנה וחמודה ואני חושבת למה אני מכניסה אותה???? לפני כשלוש שנים הוא היה בטיפול בעמותת אפשר, לא קבוצת תמיכה אלא מין טיפול פסיכולוגי אחד על אחד, וזה עזר לתקופה מסויימת (אולי שנה) וכפי שציינתי הוא חזר להימורים. אתמול זה היה השיא ושלא נדבר על הכספים שמבוזבזים ואנחנו לא מצליחים להתרומם... השאלה שלי אם מישהו יודע שאפשר להתגבר על הדחף הזה ולצאת מההימורים בטיפול וייעוץ? מישהו בכלל יצא מזה? זה נראה לי חסר סיכוי חוץ מזה אולי מישהו יודע אם יש איזה טיפול אלטרנטיבי משהו כמו מכון אברמסון (מי שלא מכיר-גמילה מעישון)? שכחתי לציין שהוא ממש מיואש וכן רוצה לטפל ולגמור עם העניין הזה אחת ולתמיד! אשמח לתגובות ועזרה

DrEx

New member
אמממ

אני לא חושב שאני בגיל המתאים לענות לך אבל אני אנסה לעזור. תנסו שכמה שפחות כסף יהיה לכם בארנק. אתם צריכים ללכת לקניות קחו נגיד 500 שקל רק על קניות. אני בתור ספורטאי כבר 8 שנים מחיי הקצרים. ההיתי ממליץ לו לעשות פעילות גופנית כמו הליכה , ריצה , מכון כושר. או סתם להיתעניין במשהו. העיקר שהימורים לא יהיו לו בראש. אני נותן לך את הדוגמאות האלה כי זה עזר לדוד שלי... הוא היה מכור להימורים ואמא שלי אמרה לו להתעסק בספורט וכן הוא שכח מההימורים.

הבנתי.

נשמע כאילו הוא כבר עבר סידרה של טיפולים ונסיונת הפסקה,קטונתי מלנסות להציע משהו אחר,הפורום הזה לא מתימר להיות תחרות לאיזה שהוא גוץ מקצועי בתחום,אבל אני כן אוכל לתת לך רשימה של גופים המטפליום בהתמכרויות בכללי,פני אליהם ואני משוכנע שהם יוכלו לעזור לך,ואם את עדין מעונינת בתדעתי כיצד לפעול בנושא,את מוזמנת לפנות אלי פה או במסרים,הגופים הם: איכות חיים - שירותי גמילה ת.ד. 1354, קרית טבעון טל: 9833672 - 04 עמיר פירני - שירותי גמילה נחמני 64, תל אביב טל: 5602271 - 03 המרכז הישראלי ליעוץ וטיפול בצפון בהנהלת ד"ר ארטור טרוצקי קרית ביאליק דרך עכו ,140/27 טלפון:04-8738021 www.trotzky.com:אתר [email protected]:דואל ריאורה בע"מ גמילה ללא אשפוז, דיסקרטיות שפרינצק 3, תל אביב טל: 6967222 - 03 טל: 6961882 - 03 המרכז לריפוי וגמילה הירדן 25, רמת גן טל: 6790432 - 03 מרכז שיקום נוער ת"א מרגוזה יהודה 20, תל אביב טל: 6829789 - 03 המרכז לשיקום מהתמכרות, גשר הזיו טל: 9958657 - 04 משמר לחיים", ת.ד. 537, עילבון" טל: 6785446 - 04 המרכז הארצי לגמילה טל: 6717775 - 04 מכורים אנונימיים תל אביב , 38 רחוב נווה שאנן טל: 03-6886465 פקס: 03-6886464 פתוח: א' ד' ה' בין השעות 19:00 - 15:00 הקו החם: 050-947837 http://www.naisrael.org.il/ :אתר [email protected] :דואל

nur200

New member
תודה רבה

באמת תודה רבה על הרשימה, אני אצור קשר והאמת אני די מיואשת כבר ולא כ"כ ממינה שמשהו יעזור אבל כמובן שווה לנסות. מה שיותר חשוב שבעלי ממש כבר רוצה להיגמל שזו התחלה מצויינת שוב תודה ויום טוב

למעלה