השרשרת האנושית:

MS6

New member
אם את קוראת ל...

התכופפות ועוד התמתנות ועוד "התאמה למציאות" הצלחה אז אתם כישלון אחד גדול.. בואי נגיד שמקימי תנועת עבודה היו בוכים על ממשיכים שכמותכם. חחח ואגב אתם לא מגיעים לרבע מנוער הליכוד... הרי לכם יש 19 מנדטים.

נא להבחין...

"נוער" הליכוד, "נוער" העבודה. כמות האנשים בנוער הליכוד או הפעילות שלהם לא קשור לגודלה של מפלגת הליכוד. ואני לא בטוחה שהם היו בוכים עלינו, אולי מנהיגיכם היו בוכים עליכם, על ההזנחה והבגידה בשכבות החלשות.

MS6

New member
הזנחה ובגידה??

ה"שכבות החלשות" זה הליכוד. אין פה שום בגידה, תוכנית ההבראה הכלכלית תציל את אותם שכבות חלשות מכיליון טוטאלי עקב מדינות כלכלית טפשית וחסרת אחריות של "הסוציאליסטים"- העבודה. שהקשר ביניהם לסוציאליזם מקרי לחלוטין.. יעידו עיירות הפיתוח שהופקרו ע"י המפלגה הזאת ויעידו הקיבוצים שקיבלו כ"כ הרבה הטבות ועדיין גוססים. פני הקיבוצים כפני הציונות הסוציאליסטית. מי שנשאר ציוני- מת או נסגר, ומי ששרד הם אלו שמכרו את האידיאלים שלהם (הקיבוצים שהפכו לגוף קפיטליסטי) והציונים הסוציאליסטים שכבר פוסט ציונים

השכבות החלשות זה לא הליכוד

השכבות החלשות הולהמו בעבדוה של שנים בידי הליכוד, בעזרת הסתה, הבטחות שווא ועוד... נתניהו יוצר שתי שכבות אוכלוסיה, עניים ועשירים , עושה דבר דומה לש"ס, מפתה בעזרת דברים גדולים, אבל "שוכח" לתת את החכה לדייג כדי שידוג את הדגים, כי זה נוח לו .. יותר קל להלהים רעבים... ואין מומחה כמוהו בהלהמה... שאל את הרב כדורי...

MS6

New member
כן ואת בתור היועצת של ביבי לענייני

רעבים יודעת גם את התוכניות הזדוניות שלו.. את יודעת למה בכלל הוא עושה את כל התוכנית? בגלל שהוא אוהב לראות אנשים סובלים... "השכבות החלשות" שברובן שכבות לאומיות מה שהופך אותן לשכבות חזקות בדרך אגב, נדפקו במשך שנים ע"י הסוציאליסטים שהלעיטו את הקיבוצים על חשבון עיירות הפיתוח.. אני חושב שזה בושה להשתמש במילה הזאת בשביל מפלגת העבודה.. כי לא יותר מחיקוי סוציאליסטי עלוב, בתור סוציאליסטים הם היו אמורים לפתח את עיירות הפיתוח וליצור שוויון במדינת ישראל.. אז איך זה שבתקופתם עיירות הפיתוח היו במצב הגרוע ביותר ורק עם עליית מנחם בגין (בית"רי במקורו.. לא סוציאליסט) תושבי עיירות הפיתוח החלו להרים את הראש?? יודעת מה הכי פאתטי בנוגע למפלגת העבודה? למרות כל מאמציה היא לא הצליחה להפוך את הקיבוצים לשכבה האיתנה והעליונה במדינה (היום לשמחתי הקיבוצים נסגרים בקצב מסחרר.. וכל קיבוץ שנסגר זה עוד תירוץ מדוע הציונות הסוציאליסטית מתה כבר לפני הרבה מאוד שנים) סה"כ מה שהצליחה ליצור זו התיישבות עלובה, שהיחידים שאיך שהוא הצליחו בה הם אלה שמכרו את האידיאולוגיה בשקל שלה בשביל להפוך לגופים קפיטליסטים (וכולם יודעים כמה הסוציאליסטים מתעבים את הקפיטליסטים).. ככה נראית המפלגה שלך.

ואתה בתור היועץ של בן גוריון

אומר את הדברים האלה
הרי ידוע ש"כל מטרתה של מפלגת העבודה הייתה לייבש את ערי הפיתוח ולהציק לעניים ולרעבים" בגין הרס את הכלכלה, הגיע לגרעונות ענק, ורק מפלגת העבודה הצילה את המשק מקריסה... בגין הסית את השכבות החלשות, וביבי הגדיל לעשות והמשיך בשיטה והפך את מרכז הליכוד לסאפארי...

tal65

New member
באו אני ארענן את זיכרונך...

בשנת 99 גם לליכוד היו 19 מנדטים - אז מאיפה בידיוק אתה מביא את החוצפה לצחוק על זה. עוד משהו, אני רוצה שתמנה לי את מספרי הסניפים שיש לכם שיש בהם למעלה מ4 חברים. אני אמנה לך את שלנו: צפת - הרצליה - כ"ס - ת"א - קריית אונו - כרמיאל - ירושלים - קריית טבעון - מבשרת ציון. והסניפים שמוקמים זה עתה: ראשון לציון - נהריה - באר שבע - בת ים - רחובות - קריית שמונה. ואנחנו ממשיכים בתנופה. אז מי בידיוק נשען על תנועת בית"ר ומי על אידיאולוגיה אמיתית. אנו נשענים אך ורק על גבנו האיתן - ולא על גבה של תנועת נוער מסכנה.

MS6

New member
האידיאולוגיה שלנו מאוד מסכנה...

אצלנו עוד קבוצה קטנה מקיימת אותה.. ומה עם האידיאולוגיה שלכם?? היא כבר מתה בערך 20 שנים.

למעלה