הצטרפו למעגל השפע

הצטרפו למעגל השפע

הצטרפו למעגל השפע !!! איך לעשות המון כסף בקלות !!! זה לא חלום תנסו ,מה שלומכם ?אתם לא מודעים באיזה מזל שנתקלתם בהודעה זאת אז לפני שאתם סוגרים את ההודעה אנה הקדישו 5 דקות מזמנכם למען הסקרנות ותאמינו לי שלא תתאכזבו. כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן אם אתם קוראים את זה מתוך פורום ,כבר בתור התחלה (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה וחבל כי הם מפסידים) שמרו את הקובץ בוורד בכדי שתוכלו לקרוא בקפידה . לא נמאס לכם לקבל משכורת שלא מספיקה ,או להיות במינוס או לרדוף אחרי ראיונות עבודה ,לא נמאס לשמוע אותם התשובות שעושות לנו רע שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו כל הזמן ...לאחר. 10 דקות הללו לעומת רווח מלא ! .... דרך מהירה לעשות כסף בכיף... פשוט תקראו זה מטורף כמה שזה גאוני!!!! הבא כתוב בלשון זכר אך מכוון לשני המינים : במהלך אחד מחיפושי ברשת,נתקלתי במה שאתם הולכים לקרוא שאנו יכולים להרוויח המון כסף ,בתוך שבועות בהשקעה בסיסית של רק 30 ₪ (או 6 דולרים) 6 בולים. חשבתי בהתחלה שזה לא הגיוני חשבתי שזאת הונאה , אבל המשכתי לקרוא מסקרנות. מ6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר היה כתוב שאם אשלח 5 ₪ (או דולר) לכל אחד אוכל לעשות אלפי שקלים תוך זמן קצר.לרשום את שמי בתחתית הכתובות ולמחוק את הראשון ברשימה ולאחר מכן לשלוח ל-300 קבוצות דיון (אפשר לכתוב בגוגל "פורום" ותקבלו תוצאות)יש ברשת כ500000 קבוצות דיון אז זה מקל על המציאה תזכרו יותר תפרסמו תקבלו יותר כסף. זה עובד!!!! בדרך כלל לא הייתי מאמינה למכתב כזה אבל התוצאות דיברו בשם עצמם הלכתי על זה מה היה לי להפסיד... "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר . זה עובד.. הכסף המשיך להגיע ! בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי שזה ימשיך ... אבל זה המשיך להגיע.. בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪ בשבוע השלישי היו לי יותר מ50000 ₪ !!!! בשבוע הרביעי תקלטו כבר עשיתי 210000 ₪ בהחלט זה היה שווה 30 ₪ וה6 בולים!!! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) ותראו איך הכסף מגיע!!! זה קל זה חוקי וההשקעה שלכם מינימאלית רק 30 ₪ ו6 בולים. עם כל ההוראות יעשו בתשומת לב רבה אתם תניבו דובדבן גדול. התוכנית ממשיכה ומצליחה בגלל הכנות של האנשים שממשתתפים בא אנא המשיכו את ההצלחה שלה ותעזרו לכל אחד לעזור לשני: להלן 4 צעדים להצלחה: צעד 1: קחו 6 חתיכות רצוי כהות (כדי למנוע גנבה דרך הדואר)ורשמו את המשפט הבא על כל אחת מהחתיכות " בבקשה תכניס אותי לרשימת דיור שלך" רשום את כתובתך המדויקת על גב המעטפה כולל שימך.עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ (או 6 שטרות של דולר)ותעטפו כל אחד מהם בחתיכת נייר כהה כדי שהכסף לא יראה מבעד למעטפה(את המעטפות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר) . שימו כל מטבע במעטפה שונה יחד עם הפתק שרשמתם וסגרו אותם. עכשיו צריך להיות לכם 6 מעטפות סגורות ובכל אחת יש את הפתק ומטבע של 5 ₪. מה שאתם עושים הוא ליצור שירות.אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה. עכשיו שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות[בדיוק כפי שזה רשום]: 1. יעקב משה קרל נטר 5/1 ראשון לציון מיקוד 75287 2. אמיר .א מחרוזת 5 יפו ד 8217 ת.ד 8525 מיקוד 61084 3.תום דורון אליקום 10 ראשון לציון מיקוד 75260 4.יעל פילו ת.ד 516 גני תקוה מיקוד 55900 5.נופר דהן המועצה האזורית חוף אשקלון בת הדר 74 מיקוד:79103 6. אמיר ג'רסי המלקוש ¾ גן יבנה מיקוד 70800 ת.ד 8198 צריכים לשלוח את המעטפות - אחת לכל שם! צעד 2: עם כבר לא עשיתם את זה העתיקו את המאמר לקובץ טקסט שלכם במחשב. מחקו את השם הראשון ברשימת הכתובות מלמעלה זאת אומרת את מספר 1 (לדוגמא במאמרנו את יעקב משה)כך ששמי היה מס 6 ברשימה (5 היה 4, 4 היה 3 וכ"ו..)הוסיפו את כתובתכם המלאה כמספר 6 ברשימה. צעד3: השתמשו ב: Walla,nana,ynet,netscap,explorer,msn gogel חפשו קבוצות דיו שונות (פורומים ,קהילות,לוחות ,מועדונים, צ"אטים,)יש לפחות 500000 פורומים כאילה אז זה ממש לא בעיה .עם תרצו לשלוח לפרסם באנגלית אתם צריכים לתרגם את המאמר ולשנות הכל לדולרים. צעד 4: שנו את מה שאתם צריכים לשות במאמר אבל תשמרו עליו כמה שיותר קרוב למקור. שילחו את המאמר שלכם לפחות ל300 קבוצות דיון ברשת כל מה שאת צריכים זה 300 אבל תזכרו ככל שאתם שולחים זה יותר כסף.כמו כן שלחו לחברכם לאי -מיילים את המכתב המתוקן כהצעה להיכנס למעגל השפע.שילחו את ההודעה כהודעה חדשה על ידי סימון הטקסט של המכתב,העתקה והדבקה שלו בפורום שמצאתה. סמנו את הכותרת של המאמר הקליקו על שלח הודעה וסיימתם עם הקבוצה הראשונה.אנא זכרו תוכנית זאת ממשיכה רק בגלל כנות המשתתפים,ועל ידי מילוי ההוראות בקפידה.כל מי ששלח מכתב יקבל התייחסות וכל בן אדם יקבל 5 שקלים עבור השתתפותו עם ההוראות יתבצעו כמו שצריך.השם שלכם יזוז למעלה באופן גיאומטרי כך ששמכם מגיע למעלה ברשימה למקום ה1 ואז אתם זוכים באלפי שקלים. זהו זה ברכותיי!!!! עכשיו נדון בשאלה למה לי להשתתף? מתוך 300 הודעות ששלחתי נגיד אני מקבלת רק 7 פניות בחזרה (אחוז מאוד נמוך) אני עושה 35 ₪ ששמי הוא מספר 6 ברשימה,עכשיו מינימום ה7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ גם הם ישלחו 300 הודעות כל אחד עם שמי כמספר 5 ברשימה,ורק 7 אנשים יענו להם זה עוד 245 ₪ עבורי.עכשיו ה49 אנשים אנשים הללו ישלחו עוד 300 הודעות שמספרי ברשימה הוא 4 ורק 7 יענו אליהם אני ירוויח1715 ₪. והחלק הכיפי הוא שעם שמי הוא מספר 1 ברשימה ועדיין יענו רק 7 אנשים אני יקבל ₪ 588,245 . בהשקעה של 30 ₪ ו6 בולים. והכי חשוב אם אתם מנסים לרמות או לא לשלוח כסף לאנשים ברשימה גם לא תקבלו כסף אז בבקשה ממכם אל תפילו את המערכת זה במלא כסף קל.לא להתחכם והכסף היה בדרך אליכם !!!!!!!!!!!

למעלה