הפינאלה! - פרק 13

ליעדון

New member
הפינאלה! - פרק 13 ../images/Emo58.gif

וואה-הא איזה חגיגה. האח הג'ינג'י של שון מפיץ פרומיסין כמו וירוס התוצאה: 9,000 מתים, 9,000 בעלי יכולות חדשים בינהם: מגאן (הופכת עצמים לפרחים), מרקו (מסתכל בתמונות ומשגר את עצמו לאותו רגע שבו צולמה התמונה) ועוד סוכן מהמשרד (יכול לשכפל את עצמו) כל השאר בערך מתים. שון נאלץ להרוג את אחיו - אחלה הומאז' לעונה הראשונה. וקובר את אימו ואחיו בהלוויה כפולה ומצערת. ג'ורדן קולייר משתלט על העיר סיאטל, שמשנה את השם ל "Promice City" איזבל מתה. אבל בהחלט לא לחינם - המסומנים חוסלו כולם על ידי שיתוף פעולה בין טום לג'ורדן. אחלה שאט סיום - קייל מגיש לטום העמוס ממצפון על היותו "מסומן" הזדמנות פז לעבור סופית תצד השני - זריקת פרומייסין. בקיצור - וואוו. איזה כיף. מעניין לען זה יתפתח בעונה הבאה.

XxShai10xX

New member
../images/Emo58.gif פרק סיום

מה יש להגיד.. הבוסית אומרת will you? לשאלה אם קולייר יחזיר את השליטה בסיאטל לממשל, דבר שמובן מאליו שלא יקרה- ואכן הוא הופך את העיר כולה למרחב המחייה של הגזע שלו :| דיאנה לא מתה לגמרי במקרה.. מוזר שכל המוכרים כמו מרקו דווקא כן פרומיצין פוזיטיב וכל הדמויות של השורה פעם בכמה פרקים לא :) הלוויה הייתה עצובה, משפחת בולדווין את פארל מחולקת כל אחד למחנה אחר ולמרות המחלוקות הם נשארים יחד. איזבל לקחה חלק גדול במאבק כמו שקאסי המשיכה להבטיח לקייל והוא לא האמין. נראה לי שעונה חמישית מתאימה לסגור את הסדרה, היא ממשיכה יותר מדי...

Freemee

New member
איזה פרק יפפפהההה! ../images/Emo58.gif

וואי איזה פרק טוב! כל כך הרבה התרחשות, אנשים חשובים מתו ועצוב אבל עידן חדש מתחיל! באמת כששון הרג את אח שלו דני היה לי דז'ה וו לעונה הראשונה. אני ממש אוהב את השירים שהם משלבים בתוכנית, בסוף זה היה מה זה מגניב על המוזיקה למרות שקצת טיפשי שמגאן קיבלה יכולת שעושה פרח מעט, כאילו WTF? טום עשה סדר עם כל ה MARKED, איזבל מסכנה מתה עזרה ממש לכל התהליך. קייל ושון וטום ביחד בסוף איזה יופי! כל העיר הופכת להיות עם פרומיסין ויכולת זה יהיה מגניב. איזה מאיה מה היא אומרת הפרומיסין זה הטוב, איזה גזענית חח
וכמובן בסוף בסוף, טום צריך לקחת פרומיסין
אחלה פרק לסגירת העונה! מקווה שתהיה עונה הבאה טובה! השאלה הגדולה, מתי העונה הבאה?!?!? אני מקווה שלא נצטרך לחכות שנתיים עכשיו....

Forever Odd

New member
../images/Emo58.gif סיכום פרק אחרון

קודם כל עליי לציין שרמת המשחק בסידרה היא ממש טובה וגבוהה, רואים את זה מצויין בהלוויה, ובכללי אני חושב שזה הפרק הטוב ביותר עד כה. איזבל לא מצליחה להרוג את שון כי היא אוהבת אותו אז היא מצילה את טום וג'ורדון ואז מתה. אח של שון, דני, מייצר פרומצין בכמויות ענקיות ומשחרר אותם לאויר (לא בכוונה) ואז אנשים נדבקים בפרומיצין כמו בוירוס. כל ה"מסומנים" חסולו על ידי ג'ורדון (כנרא, יש רמיזה לזה אך לא הראו בירור). אנשי אנט"ק מקבלים כוחות (וחלקם מתים), לפי דעתי הכוח של.. טוב שחכתי את קוראים לה, הבלונדה של טום.. הבוסית, הכוח שלה הוא שינוי דברים או לפחות להפוך משהוא אנאורגני לאורגני... העיר כולה תחת שלטון ג'ורדון וכעת נקראת במקום סיאטל "פרומצין סיטי" בכללי זה היה פרק מצויין, אני מקווה שאחריי כזאת פינאלה העונה הבא לא תאכזב.. בכללי הכיוון של העונה הזאת הייתה יותר מעניין, אישית, מאשר בעונות קודמות... מעניין לאין זה יתפתח אחריי המאורעות האלה

Forever Odd

New member
ספויילר.. משהוא שחשבתי עליו

בפרק הראשון לעונה גרהם (אותו ילד שכולם חשבו שהוא אלוהים) עמד בפתח העיריה והשטלת על העיר עכשיו ג'ורדון עושה את אותו דבר.. סוג של קלוז'אר יפה לעונה

dino_din

New member
תיקון קטן

"פרומיס סיטי" (promise city) = עיר התקווה (או "עיר ההבטחה" אם תתעקשו").

McFreaKy

New member
בקשר לכוחות... ../images/Emo58.gif

מי אמר לך שמייגן בהכרח הופכת עצמים לפרחים ולא יכולה לשנות אולי כל חפץ לכל חפץ אחר? לדעתי זה יותר הגיוני. היא פשוט יכולה לשנות את המבנה המולקולרי של כל דבר ולהפוך אותו לאחר. לפחות ככה אני מקווה, כי להפוך כל דבר לפרח זה לא כזה שוס.
ובקשר למרקו, גם כן, למה החלטת שהוא יכול לשגר את עצמו לרגע שהתמונה צולמה ולא פשוט לשגר את עצמו? כלומר, פשוט טלפורט? לדעתי הוא הסתכל בתמונה, חשב על המקום והופיע שם. אבל אולי אני טועה, כי להשתגר לרגע מסויים שתמונה צולמה זה כוח מגניב ומקורי וזה אפשרי ב-4400, כפארעליהם.
איזבל.

ליעדון

New member
לא "החלטתי" שום דבר

אז אנא נוחי לך, הבעתי סה"כ את התרשמותי מהצפייה. את רשאית לחשוב אחרת גם מבלי להתפלא שאני חושב כך.

McFreaKy

New member
קודם כל, אני בן.

דבר שני, תלמד תרבות דיון ושיחה, כי ההודעה שלי הייתה בגישה מאד חיובית וניסיתי לפתח פה דיון, לא לקבוע מי חושב מה ולמה או אפילו לפסול את מה שאתה חושב, אם לא שמת לב, אלא פשוט לנסות לחקור את זה. אז - נוח.

henpo1

New member
מישהוא יודע איך קוראים לשיר שהיה בסוף

הפרק, כשג'ורדון דיבר?

nick at noon

New member
../images/Emo58.gif איזה פרק ענק

כמו שאמרו יש חזרה יפה לפרק הראשון של העונה בכך שקולייר משתלט על העיר על מדרגות העירייה כמו שגראהם עשה. וחזרה לפרק הסיום של העונה הראשונה שבה שון כמעט הורג את אחיו. וכמו פרקי הסיום של עונות 2 ו3 יש הבטחה לעוד הרבה כוחות חדשים. בסוף עונה 2 זה היה כשכל ה4400 התחילו לפתח כוחות ובסוף עונה 3 כשהתחילו לחלק פרומיצין. מעניין אם זה שדיאנה מחוסנת אומר שאין סיכוי שהיא תוכל לקבל יכולת. די חבל כי גם הבת שלה וגם אחותה הם עם יכולות. בעונה הבאה יהיו בטח המון בעיות עם המצב החדש. בין היתר נאמר שבערך 9000 אנשים בסיאטל מתו ו9000 קיבלו יכולות. הגיוני שהיו כבר כמה מאות או אולי אפילו אלף אנשים עם יכולות בעיר. בכל מקרה מדובר בעיר שיש בה כחצי מיליון אנשים בעיר עצמה וכ3 מיליון עם כוללים את הפרברים. ככה ש10 אלף או אפילו 20 אלף אם מגזימים זה עדיין מיעוט קטן. זה כבר לא כמו במובלעת הקטנה שהייתה להם שבה הם שלטו על עצמם, בעיר עצמה הם יהיו מיעוט עם כוח גדול וזה כמובן יוביל להרבה בעיות. גם יש את השאלה מה יהיה עכשיו עם המחקר של קווין בירקוף. קולייר רצה להפסיק אותו ועכשיו שהוא שולט בעיר אין ממש מה שיעצור אותו. ומה עם כל האנשים שנטאק עצרו בשנה האחרונה מפני שהם חיוביים לפרומיצין, האם קולייר ישחרר את כולם עכשיו?

RKRK

New member
מה אתם רוצים מהכוח שלה..

הכוח שלה מאוד חשוב במיוחד במדינות עולם שלישי תחשוב שהיא יכולה להפוך הכל לצמחים ואז לשתול את זה ולהאכיל מיליונים על מה אתם מדברים זה אולי הכוח הכי חשוב שיש... ואחלה פרק סיום לפי דעתי היו צריכים לסיים את הסדרה ככה . כי ככה זה נגמר עם טעם של עוד.. עוד עונה לפי דעתי תהרוס את זה

rachelc26

New member
למה עוד עונה תהרוס?

עוד לא נגמר המאבק של שני הצדדים... אני מקווה שיהיה עוד עונה. הכל פתוח עכשיו הכל יכול לקרות

necky

New member
כן זה הפרק האחרון של העונה

ובקשר לשאלה השנייה אז אין לי מושג

קובי221

New member
ואו.

הרגע סיימתי מרתון של רוב פרקי העונה(מפרק 7) כיוון שלא היה לי זמן לצפות בהם כששודרו. הסדרה עדיין נותרה מוצלחת, וזה פשוט וואו אחד גדול לתאר את היצרתיות של הכותבים. בהחלט הייתה עונה שווה. אהבתי שפרק הסיום הוא נתון לדמיוננו (כמו הפרק של העונה שעברה)... מקווה שהסדרה תמשיך להפיק פרקים מעולים, אך עם זאת תסיים כמו שראוי לה.

למעלה