העורכת דין היפה זאת שני?

העורכת דין היפה זאת שני?../images/Emo13.gif

בקליפ של מחר ...(שראיתי אותו לפני יומיים בטיסת לילה) יש ליד אביב מישהי מאוד יפה (בקליפ מחר) בלונדינית יפה. שמשחקת עורכת דין שלו (ניראה לי) . האם זאת שני? הבלונדינית....(מאוד יפה) והראל בן עמי שליח של מכתבים
הסצנה הזכירה לי את אבא גנוב 1
מלחמות של עורכדי דינים. ואחת מהן בלונדינית יפה .... רק חיפשתי שם את "בן בן איפה הילד ?"
אז הבלונדינית זאת שני?

ml22

New member
לא היא לא

העו"ד של אביב גפן בקליפ היא לא אישתו שני, אלא השחקנית ליאת ביין. ליאת היא מורה למשחק מול מצלמה מאז 1995. מלמדת ומנחת סדנאות משחק פרטיות וקבוצתיות. בין תפקידיה בטלוויזיה: "שועלים", "דני הוליווד", "השמיניה", "הבורגנים". וכן, היא גם מככבת בקליפ של 'מחר'...

ml22

New member
כן, זהו דיון גירושים.

ככה בני זוג שמתגרש מנהלים דיון בנושא הגירושים. אם לא שמת לב גם תומר צדקיהו מופיע בתחילת הקליפ כשהוא מגיש לשולחן צלחת עוגיות. את אותה הצלחת אביב מעיף באויר בהמשיך הקליפ בשורה: "כמה מסיבות יש כבר בעיר הזאת בכלל"... בתמונות שמביא ה"שליח" הראל בן עמי שבהן מצולמת ה"בוגדת" עם גבר, הגבר הוא עופר מאירי, המפיק של האלבום 'עם הזמן'. ומי הבחורה הבוגדת?! עדיין לא הצלחתי לפענח...

../images/Emo88.gif בית המשפט ../images/Emo88.gif

גירושים זה נורא.. מזל שאני לא נשוי ככה אני לא אצטרך להתגרש
את תומר לא זכור לי-לא נורא... גם את עופר לא הצלחתי לזהות אבל כן יש תמונות כביכול של בגידה זה ברור אבל האם את בטוחה שלפי הקליפ (כי איין מלל) היא זו שבגדה והוא מביא הוכחות? ולא ההפך

חח גרמתם לי לראות את הקליפ

פעם זה היה שיר שהפך מאוס ולא הייתי חושבת לשמוע אבל היום עם "עודף" ההופעות של אביב אפילו 'מחר' נהיה שיר נדיר
פתאום שמתי לב שזה באמת תומר צדקיהו שמביא את העוגיות והשליח זה בן עמי חח וכן מובן שהבחורה, אשתו היא זו שבגדה, יש תמונה שלה יושבת עם הבחור במסעדה וזה שבסוף הוא מנסה להתקרב ורואים שכואב לו והיא אדישה הגיוני שהוא רוצה להישאר והיא לא... וההומור (של אביב בטח) בא בסוף ש"הבגידה" הנסתרת שלו זה עם דניאל סלומון:)

את רואה! צריך לשים לב לפרטים

את רואה! צריך לשים לב לפרטים לפעמים. לא תמיד אנחנו רואים הכל במבט ראשון או בלי עין במזוינת בזכוכית מגדלת. צריך לראות את השיר הזה באופן הומריסטי כי זה מה שהסרט שבו מייצג לדעתי. והוא גם עם מצלמה מסתובבת כזו. ללא הפסקה איין סצנות מחוץ לחדרון בקליפ הזה

למעלה