הסקר הראשון של הפורום!

Mor L

New member
הסקר הראשון של הפורום!

לבקשת איירה גיינס

איזה גיבור על הייתם מוסיפים לנוקמים?

אתם מוזמנים להצביע בסקר ולשתף את הבחירה שלכם!

someboddy

New member
מותר לקחת גם דמויות מחוץ למארוול?

כי נראה לי שכל דמות של מארוול הייתה בנוקמים בשלב כזה או אחר...

Mor L

New member
מותר לך גם את סנייפ

כל גיבור על שקיים בעיקרון ^^

Mor L

New member

כן גם זה נחשב!

וואו רק לחשוב על זה ברצינות
גוקו סופר סאיה מול תנאוס?? מי ינצח??

Mor L

New member
וואו

אז מה קרה איתו בסוף? מישהו הצליח להביס את ה-Magician? (לסמן בספוילר את התשובה
)
איך אני משיגה את זה לצפיה? רק בקומיקס או שיש גם סרט/סדרה?

someboddy

New member
זה בקומיקס Ultimate XMen

בסוף הוא הבין שאם הוא משתמש בכוחות שלו בשביל שהXMen יקבלו אותו הם לא יקבלו אותו באמת, ולכן הוא גרם להם לשכוח אותו ונעלם.

הנקודה היא שהקוסם הוא כזה Mary Sue, שאם מישהו יכול לנצח את גוקו - זה הוא.

Mor L

New member
אווווווווו אז זה בעצם כמו פוקימון הסרט הראשון

שמיוטו הבין שכוח זה לא הכי חשוב והשכיח את עצמו מהזיכרון של כולם ונעלם לו לארץ שלא יגלו אותו (עד הסרט הרביעי)

מרי סו

Lion_Heart

Well-known member
אז

קודם כל את scarlet spider
אחריו cyclops ויש עוד הרבה (אבל יש סיכוי שרובם היו בנוקמים)

Lion_Heart

Well-known member
בהחלט מתכוון לקיין פארקר

זאת סדרה שאני ממש אוהב בלי קשר ל ספיידרמן, זאת פשוט דמות נהדרת

DDN

New member
מגע נשי

הייתי מוסיף את מיס מארוול או את ספיידרוומן (ג'סיקה דרו)

וכמובן, כדי להיות פוליטיקלי קורקט - חסר מישהו שחור - אז טצ'אלה או לוק קייג'

אה. .. . והנה פתרון לשני הדברים שלדעתי חסר:
סטורם מהאקסמן (אבל לא בליהוק של האלי בארי)

Ayelet 363

New member
או ספיידרמן, או וולברין- כי אני אוהבת אותם

הכי אחרי איירון מן, בערך באותה המידה כמו את קפטן אמריקה- או גיבורה נשית, אבל אני לא מבינה במארוול מעבר לסרטים, אז אני לא יודעת. מההיכרות הקצרה שלי עם רוג מהאקסמן אני אוהבת אותה, אבל אני לא בטוחה בנוגע ללצרף דווקא אותה לאוונג'רס.

תשובה ריאלית

כשבאים לענות על השאלה הזו, יש לבחון את האופציות האפשריות. גיבורים של חברות אחרות כמו סופרמן ובאטמן לא יהיו בנוקמים.
מאחר ומארוול גם מכרו את הזכויות על האקס מן, ספיידרמן וארבעת המופלאים לאולפנים אחרים (בתקופה בה פשטו את הרגל בניינטיז) אז אין גם סיכוי להופעה שלהם. אז אפשרויות כמו "סופה" או רוג שהעלו כאן (שתיהן אגב כבר היו אוונג'רס, רוג כרגע היא אוונג'רס חדשה) לא יהיו בסרטים.

זה משאיר אותנו עם לא מעט אחרים. אבל רובם לא מפורסמים מאוד. מצד אחד מה שחסר זה נשים. משום כך, אני חושב שהאוונג'רס הנשית הראשית - קפטן מארוול (קרול דאנברס) חייבת להיות בסרט הבא. להבנתי זה גם מה שיקרה כי יש שמועות רציניות על הליהוק שלה כבר לסרט של "שומרי הגלקסיה".

שנית, הפנתר השחור עם רקע קצת מוזר לטעמי (מלך של מדינה דמיונית באפריקה) ולכן עשוי להיות קצת "מרוחק" לרט. אבל לוק קייג' או הפאלקון יהיו טובים מאוד.

ואחרון חביב, אם מביאים את אולטרון לסרט הבא, אז הויז'ן הוא גם אוונג'רס קלאסי וגם מתבקש. יותר מ"האיש עם הקשת והחץ" שהביאו לסרט הקודם.

someboddy

New member
ואם כבר מדברים על נוקמים קלאסיים

איך אפשר לא להזכיר את האנק פים(קצרה היריעה מלהזכיר את כל השמות שהיו לו) ואת Wasp?

האמת שלהבנתי האנק פים מקבל סרט

אבל כנראה אחרי הנוקמים השני.
אני תוהה אם הוא ירביץ לג'נט גם בסרט שלו.

Lion_Heart

Well-known member
הפלקון הוא

אפשרות ראלית ביותר, כי הוא עומד להופיע "בקפטן אמריקה 2"
וגם war machine זאת אפשרות לא רעה אבל vision ? בלי אולטרון? בלי wonder man ? יאלצו להמציא לו origin story חדש לגמרי
אגב...ק'ראתי איפהשהוא ש ל vision ו ל scarlet witch נולד בן ואני חייב לאמר ש... the sheer machanics of it are mind bogling!!!

כן, בשביל זה ציינתי במפורש את אולטרון

כתנאי מקדים. בלעדיו זה לגמרי יהיה מוזר מדי.

לגבי הילדים, היא יותר "דמיינה" אותם אל תוך המציאות שלנו. ואז היתה לה סוג של התמוטטות עצבים ואז ניסתה להרוג את כל האוונג'רס, יצרה מציאות חלופית שבה מגנטו שולט והפסיקה את הילודה של מוטציות למשך יותר מעשר שנות קומיקס... אני מאוד מקווה שלעולם לא נקבל גרסה מוסרטת של הכאוס הזה :D

למעלה