הנסיכה ממונקו ;)

Rinat114

New member
הנסיכה ממונקו ;) ../images/Emo58.gif

כידוע, במונקו אין מלכות, יש נסיכות. למרות שזה מעבר לקו המחשבה הבריא שלי... למה הטבעת כל כך מכוערת?! אבל ניחא. נא לא לשכוח שגוסיפ גירל מוכרת מאד עם תרגילים תקשורתיים כאלו (ראו ערך סוף עונה שנייה - בלייר מתנשקת עם צ'אק ונייט באותו הבגד בכדי ליצור באז, שד"א עבד). אבל השתיקה המביכה של המקורות האמינים לספוילרים כנראה שמאשרת את העובדה שזה לא תרגיל. יש גם תיאוריה ענקית שרצה בtumblr וברשת... קראו, תגיבו :) The Journey to “I love you too” In 1.07 Nate did not say “I love you” to Blair and did not want to. In 2.01 Chuck did not say “I love you” to Blair but wanted to. In 2.08 Dan sabotaged Chuck and Blair from saying “I love you” In Season 2, Nate told Blair “I love you” before Chuck did In 2.25 Chuck finally said “I love you too” The Journey to an Engagement In 1.07 Nate did not propose to Blair (give her the the van der Bilt ring) and did not want to. In 3.22 Chuck did not successfully propose to Blair but wanted to. In 3.22 Dan sabotaged Chuck’s proposal. In Season 4, Louis successfully proposes to Blair before Chuck does?? What happens next?

Rinat114

New member
תמונה 2 ../images/Emo58.gif

מראה את הטבעת (כנראה לפפראצי. נשכרו שחקנים שישחקו פפראצי, כנראה בגלל כל הקטע של הנסיך).

Rinat114

New member
תמונה 3, הסבר ודעה אישית ../images/Emo58.gif

לואיס, בלייר ואמא של לואיס. סצינה דומה מאד התרחשה עונה קודמת עם צ'אק, בלייר ואמא של צ'אק. ואחרי כל העדויות המרגשות האלו (לא), אני חייבת לציין שאני מאוכזבת. אז נכון, הסיכויים שהם אשכרה יתחתנו (כי סביר מאד להניח שאלו הם נישואין למען הממלכה. הושכרו גם ניצבים לאחרונה לשחק חלק מהעדים בבית המשפט הממלכתי של מונקו) וצ'אק המגניב יבוא ויציל את כל הסיפור דקה לפני שבלייר בורחת לה לצרפת עם הנסיך (כי GG כבר מזמן נהייתה קלישאה). אבל זה די טיפוסי מצד בלייר להסכים להצעת נישואין גם לאחר העובדה המצטערת שהיא מכירה את הנסיך כמה, 10 ימים? היא שומעת נסיך, היא קופצת להיות אישתו. מה גם שאותו הפרק נקרא Shattered Bass ויש ספקולציות שצ'אק מאבד את ההון שלו וגם את בלייר. לא יודעת, הלכתי לאיבוד והתעצבנתי מכל הסיפור הזה...

spiceupmylife1

New member
לא זכרתי אבל מאגניב חחח

ואני חשבתי שזה במציאות חחח והיא סתם שמה ספוילר חח

למעלה