המשקל והשאלה

kinory

New member
המשקל והשאלה

ראשית, אני נוסע עם זוגתי, וזה מסביר את בעית משקל המזוודות. ןהשאלה שעדיין מטרידה אותי, איפה יש ``בר-יין`` בפריז.בר יין יאפשר לי לטעום מבחר יינות לפני שאני רוכש. מספיק לי לדעת איך קוראים לזה בצרפתית כי יש להם דפי זהב מאוד מתוחכמים וניתן אפילו לראות תמונה של חזית הבנינים. רן

רון

New member
אנחנו לא מתעלמים, אלא לא רוצים

לגלות לך איפה יש בר-יין. ולפני שמישהו צועק - אנחנו זה אני. יש לי נטייה כזו. ועכשיו ברצינות, אני לפחות הייתי בפריז עוד בימים שלא שתיתי יין, אז אין לי מה להגיד לך בנושא. וסתם בגלל שאני נחמד ניסיתי לחפש באינטרנט, והעליתי חרס בידי. למשל, ביאהו, חיפוש WINE BAR מביא מלאן תוצאות בכל העולם חוץ מצרפת, והגבלת החיפוש לצרפת, כמובן שלא מביאה כלום. הצעתי לך, אם מישהו אחר לא יתן תשובה, לנסות לשאול את השאלה בפורומים אחרים של יין (ואל תגלה לזיו שאני הצעתי לך את זה), ואפילו בפורומים אירופאיים או אמריקאים בנושא יין. ובחייאת, כשתחזור - תספר אם מצאת. תבלו ותעשו חיים.

בר יין בפריז

רן, בחיי שמאוד הייתי רוצה לעזור, אבל דווקא בפריז אני לא ממש מכיר. אבל, היי, אי פעם תרצה עזרה בלונדון, ניו יורק, פראג, אמסטרדם, מיאמי, לוס אנג`לס, קייפטאון, טורונטו, מינכן, מילאנו, רומא, ונציה... אל תהסס ,אה? ושרון לא ישמע, אבל אני יודע שהוא מסתובב בפורומים אחרים ואני שוקל צעדי ענישה משמעותיים ברגע זה ממש. תהנה בחו``ל ואל תירטב בגשם.

רון

New member
זיו. סיו. זחו. זיט. זעו. זין.

ומכל המקשים הסמוכים - מה יצא ? והכל ברוח טובה. שמע רן. נחה עלי הרוח, ואני קצת משועמם היום, אז הכנסתי שאלה בנושא בר היין לפורום של ה WINE SPECTATOR. שיקרתי קצת בשאלה כשאמרתי שאני זה שנוסע לפאריס (וזה בגלל שהיה יותר מסובך להסביר שמישהו בפורום אחר וגו`). אם תהיה תשובה (היא תגיע אלי בלינק לאימייל) אני אודיע לך כאן.

רון

New member
עינו של האח הגדול תמיד

יודעת הכל. תפסת אותי. אבל היי, קח קרדיט, רק בפורום הזה אני מופיע בשמי האמיתי, ובאימייל האמיתי שלי. בפורומים האחרים אני בניק, ובאימייל של הוטמייל. (לא שזה עזר. הנה עלית עלי.) ולמי שתוהה על פשר הפיצול (מי תוהה ? למי איכפת ?) אז לפורום הזה ניכנסתי בראשית דרכי האינטרנטית, ומתוך נאיביות תהומית, כשהמחשב ביקש את שמי, נתתי, וכשהמחשב ביקש אימייל, נתתי. נאיבי. מה לעשות. אהה, ונישארתי פה בשמי האמיתי, כי הניהול של זיו הכי טוב בפורומים של היין. ואני לא אומר את זה סתם. (יאללה זיו, פירגנתי, שלח בקבוק לאפיט 61 כמו שסוכם).

זיו יושב המום, נטוע בכורסתו.

רון. תודה. אני מאוד מעריך את הפירגון. בקבוק? קניתי חלקה על שמך בבורגון...

kinory

New member
רון, תודה על המאמצים.

מכיוון שאני נוסע רק בעוד שבועיים, פשוט אני אוהב להכין הכל מראש, יש עוד זמן להתעמק בבעיה. אם אגלה משהו אספר לכם רן

רון

New member
אתה לא תאהב את התשובה

שנתנו לך בפורום אוכל של ... זה גם עשוי להסביר למה לא יצא כלום בחיפושים.

למעלה