המלצות למוזיקה דחוף! תודה

allnight

New member
המלצות למוזיקה דחוף! תודה

שלום. אני תלמיד כיתה יב' ואני עושה סרט גמר במגמת תקשורת על הפליטים מדארפור( למי שלא יודע- דארפור היא חבל ארץ בסודן ובה מתחולל רצח עם שמנה עד כה 200 אלך קורבנות והוא ממשיך), חלק מהתושבים נמלטים מהמקום ונהיים לפליטים וכ400 מהם הגיעו לארץ, ופה כולאים אותם בבתי כלא. כולם אנשים שמשפחותים נהרגו והם נשארו לבד פה. אני מחפש בשביל הסרט שלי כל מוזיקה יפה ומרגשת ( אלקטורני, קלאסי, רוק, מוזיקת עולם ) ובעיקר מוזיקה אפריקאית מרגשת ודרמטית. עם דגש על מוזיקה איטית, עצובה ולא נדושה( להיטים עכשויים וכו'). וכל מה שנראה בעינכים שיתאים לאווירה של הסרט, והיא אווירה עצובה. תודה רבה. עידו

New Volume

New member
עבודה שחורה/אהוד בנאי ואחרים

שיר שמוקדש ליחס לאתיופים בישראל, והוא מתאים מאוד גם לנושא שלך. "האחים כהי העור יחפים בצד הדרך מוליכים את עלבונם ברגל אל העיר הם עומדים מול הבניין, הם עומדים מול לב של אבן מחכים שתיפתח הדלת מבפנים. הם היו נאמנים, כן, הם חיכו לה לבשורה ועכשיו מה שנשאר זו עבודה שחורה... ואני ביניהם, ראיתי איזה אור, ומי ידע אם אברהם... לא היה שחור". גם 'מי רצח את בסי סמית' של רותי נבון מתוך המחזמר 'אל תקרא לי שחור' שעסק במקור בעבדות וביחס לשחורים. מאותו המחזמר מוכר במיוחד השיר 'יום יבוא'. גם 'אלפי ילדים מוכים' של יציאת חירום, שעוסק כולו בהתעלמות ממצב של מישהו אחר. והכי טוב, לדעתי, הוא 'ככלות הכל והתמונה': "כי אחרי ככלות הכל והתמונה, מישהו יכול לשאול בלי כוונה... מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו?"

למעלה