המלצה לקניית טלוויזיה חכמה

Nana4560

New member
קניתי לפניי חצי שנה טלוויזיה חכמה של tcl והיא פשוט התקלקלה , אשמח להמלצה לטלוויזיה חכמה איכותית וטובה בגודל 50 אינץ
ולא מהחברות הזולות
תודה רבה !!

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
קניתי לפניי חצי שנה טלוויזיה חכמה של tcl והיא פשוט התקלקלה , אשמח להמלצה לטלוויזיה חכמה איכותית וטובה בגודל 50 אינץ
ולא מהחברות הזולות
תודה רבה !!
אם התקלקלה בתוך שנה? היא הרי אמורה להיות במסגרת האחריות. מה קרה שאינך מנסה לפעול בנדון?
וכשמדברים על רכישה, ראוי לדבר גם על תקציב. כי לאיכות יש מחיר, ולכן אין דרך להשיב לשאלה שכזו, מבלי שידוע התקציב.
נכון. כעת אנו עומדים לפני מבצעי בלאק פריידיי, וזה יכול להועיל, אבל גם: לא נוכל לתת כל מענה ללא קבלת מידע מתאים.
גודל 50 הוא לא ממש "גודל טוב", כי מסכים טובים מצויים בעיקר ב"ליגה" של 55 או 65.
נכון. פה ושם יש גם 48, אבל צריך לדעת להתמקד.

ועכשיו, מה זה "חכמה"?
בעיניי, "חכמה" זו טלוויזית אנדרואיד, מהסוג ש"סוני" מייצרת.
לרוב הטלוויזיות שאינן מבוססות אנדרואיד, יהיה צורך להוסיף סטרימר (לדודמא, שיואמי), כדי שניתן יהיה ליהנות מתכנים שה"חכמה המובנית" של סמסונג או LG אינה יכולה לספק.

וכן. כשקונים טלוויזיה ומתחשבים בכך שהיא אמורה להיות גם טובה, אז הבחירה היא בין 3 מותגים בלבד: סוני, LG וסמסונג.
לכל אחת מאלה יש דגמים זולים יחסית ודגמים יקרים. האיכות כמובן בהתאם.
היקרים הם דגמי ה-OLED והמיני לד (תאורה אחורית רב אזורית). יתרונות: ל-OLED תמונה חדה מאד והשחור הוא שחור מוחלט. התמונה עצמה מעט אפלולית, ולכן פחות מתאימה לסלון מאד מואר באור יום. הסוג האחר נותן יותר אור בתמונה מוארת, אבל באזורים שחורים, ניתן לראות הילה לבנבנה סביב נקודות מוארות (כמו תרגום לדוגמא) אבל לא רק.

ולכל 3 המותגים שהזכרתי יש גם דגמים זולים יותר של LED "פשוט", ובו התמונה היא סבירה, אבל לא "מדהימה".

בכל מקרה, לא הייתי הולך על מותגים פחות מוכרים, גם אם הם זולים.

צליליתה1

Well-known member
לרוב הטלוויזיות שאינן מבוססות אנדרואיד, יהיה צורך להוסיף סטרימר (לדודמא, שיואמי), כדי שניתן יהיה ליהנות מתכנים שה"חכמה המובנית" של סמסונג או LG אינה יכולה לספק.
מנצלשת לשאלת סקרנות -
האם תוכל לפרט? יש לי חכמה של סמסונג, לא רואה הבדל בין התכנים לבין סטירמר (יש לי כזה עוד מהימים שלסטינג לא היתה אפליקציה לסמסונג)
מנחשת שאין לי מושג מהם התכנים שאפשר לצרוך....גם את מה שיש לי לא מספיקה לראות :)

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מנצלשת לשאלת סקרנות -
האם תוכל לפרט? יש לי חכמה של סמסונג, לא רואה הבדל בין התכנים לבין סטירמר (יש לי כזה עוד מהימים שלסטינג לא היתה אפליקציה לסמסונג)
מנחשת שאין לי מושג מהם התכנים שאפשר לצרוך....גם את מה שיש לי לא מספיקה לראות
או קיי. לחלק מהטלוויזיות החכמות יש אפשרות להציג תכנים של יו טויוב, נטפליקס ועוד כמה. אבל לא כל ה"חכמות" יודעות להציג את סטינג או את יס פלוס. אז בשביל זה צריך סטרימר. ואם יש לך סטרימר, את יכולה לצפות גם בסדרות ובסרטים, ככל שידם של "זירה" לא הגיעה לחסום תכנים אלה.
אז אם ליס פלוס יש כעת אפליקציה שמתאימה לסמסונג, מה טוב. עבור סוני יש ועבור LG אין עדיין.
אז הסטרימר יודע גם לתת את דיסני פלוס, מה שיס פלוס כן "יודע" לתת כיום. ובקיצור, באמת שאיני מכיר את כל האופציות שהמותגים השונים כן או לא יודעים להעביר. לי אישית יש LG ואני כן משתמש בסטרימר החיצוני לצרכים שונים.

צליליתה1

Well-known member
או קיי. לחלק מהטלוויזיות החכמות יש אפשרות להציג תכנים של יו טויוב, נטפליקס ועוד כמה. אבל לא כל ה"חכמות" יודעות להציג את סטינג או את יס פלוס. אז בשביל זה צריך סטרימר. ואם יש לך סטרימר, את יכולה לצפות גם בסדרות ובסרטים, ככל שידם של "זירה" לא הגיעה לחסום תכנים אלה.
אז אם ליס פלוס יש כעת אפליקציה שמתאימה לסמסונג, מה טוב. עבור סוני יש ועבור LG אין עדיין.
אז הסטרימר יודע גם לתת את דיסני פלוס, מה שיס פלוס כן "יודע" לתת כיום. ובקיצור, באמת שאיני מכיר את כל האופציות שהמותגים השונים כן או לא יודעים להעביר. לי אישית יש LG ואני כן משתמש בסטרימר החיצוני לצרכים שונים.
תודה!
איבדת אותי ב״זירה״, וכמו שאמרתי, בשלב זה איני מספיקה אפילו את התוכן שכבר יש לי.

ortodox

Member
הייתי פונה למימוש אחריות. TCL היא חברת ענק סינית, נמכרת יופי בארה"ב ומוצריה זוכים לשבחים במיוחד בכל הנוגע לתמורה למחיר. יש לחברה גם טלויזיות עתירות טכנולוגיה, מאוד משוכללות, אין לי מושג אילו דגמים של החברה נמכרים כאן, אבל לא הייתי רץ לחפש תחליפים עתירי מיתוג לפני בדיקת מימוש אחריות כאמור. לגבי " חוכמה ", היום ממילא ישנם סטרימרים גם זולים וטובים, google tv למשל, שיהפכו כל טלויזיה " טיפשה " ל "גאון ", בלי בעיה.

למעלה