הלו יאמנים, הלו חברה

שושי 13

New member
הלו יאמנים, הלו חברה

שלום לכל החברים שמציצים לכאן קודם כל התנצלות ענקית ממני, על העדרות ארוכה כל-כך. עקב בעיות רציניות במחשב, אי-יכולת לתקשר עם מערכת תפוז, בעיות פרטיות אחרות וחוסר זמן לא יכולתי להיות איתכם כאן..... קבלו התנצלות ענקית ממני. גם עם הנהלת הפורומים לא יכולתי ליצור קשר ולכן לא יכולתם לשמוע ממני דבר. אני חוזרת אליכם עם הרבה תקווה להפעלה חוזרת של הפורום. עיזרו לי להביא הנה את כל החברים שכתבו כאן בתחילת הדרך. נסו להביא לכאן עוד חברים, לא חייבים להיות רק יאמנים ונסו יחד איתי להרים שוב את הפורום על רגליו.... מחכה לכם.....לכולכם......

YO222

New member
שושי היקרה. .

זה ניראה שיש לך מנהג מידי פעם להתנצל על העדרותך. . דעי לך שכולנו קיבלנו את התנצלותך וסלחנו לך מכל הלב

שושי 13

New member
האמת היא

שתקופה באמת ארוכה נעדרתי ולא יכולתי אפילו להודיע על זה. כאשר חזרתי הבנתי שאין כאן כבר אף אחד וחבל לי מאד. לכן אני מנסה מידי פעם לחזור על הודעתי זו לכל מקרה שמי מאלה שהיו כאן בתחילת הדרך יכנס......ולזה אני מחכה ומקווה. בחודש הראשון היו כאן כ-80 איש ובאשמתי כולם נעלמן לכן אני מרגישה צורך לכתוב זאת שוב ושוב. מקוה שהמצב ישתפר.......מבקשת מכל אחד מכם להביא לכאן חברים. תודה וערב טוב ונעים.

newKiticat

New member
גם אשכנזייה שכמותי

תתקבל?
P

למעלה