היי...

sivlz

New member
היי...

מה קורה עם "הנסיך כספיאן" ? ידוע לכם סופית מתי יצלמו אותו ומתי הוא ייצא לבתי הקולנוע אצלנו ? והאם הוא יצולם ביחד עם הסרט "המסע בדורך השחר"(הסרט הבא של "נרניה" אחרי "הנסיך כספיאן") כמו הסרטים הישנים של "נרניה" ? ומה חדש עם שחקני "נרניה" ? מה הם עושים עכשיו,חוץ מלצלם את "הנסיך כספיאן" ? אשמח מאוד לכל מידע חדש עליהם ותמונות חדשות שלהם... תודה

Fairywitch

New member
נו, מה יהיה? שאלת את זה כבר למטה

ממש כאן, באותו עמוד. אם נדע- תהיי בטוחה שתהיה פה התרגשות. די כבר, זה מתחיל להרגיז ממש.

sivlz

New member
בסדר...

לפחות ניסיתי..האם דחו את "הנסיך כספיאן" למועד מאוחר יותר מהמועד המקורי שהיה אמור להיות לו ? ולמה דחו אותו ? תודה

m o g b a l 5

New member
../images/Emo221.gif תשובות ../images/Emo26.gif

יש לי גם שאלות אלייך
למה את כל כך מעצבנת
למה את משגעת אותנו
למה עשית את זה גם בפורום הארי פוטר
למה את מרגיזה
ולמה את לא יכולה פשוט לבדור את מלאי השאלות שלך שאלוהים יודע כמה שאלות עוד יש לך באינטרנט
ומאיפה לעזאזל יש לך כל כך הרבה שאלות
תודה

sivlz

New member
היי...

האם דחו את "הנסיך כספיאן" למועד מאוחר יותר מהמועד המקורי שהיה אמור להיות לו ? ולמה דחו אותו ? ידוע לכם סופית מתי יצלמו אותו ומתי הוא ייצא לבתי הקולנוע אצלנו ?ומה חדש עם שחקני "נרניה" ? מה הם עושים עכשיו,חוץ מלצלם את "הנסיך כספיאן" ? אשמח מאוד לכל מידע חדש עליהם ותמונות חדשות שלהם... תודה

האבק

New member
holly shit

את רצינית? פרסמת שתי הודעות למטה את אותן שאלות? מה נסגר איתך? רק לידע כללי - אף אחד מהפורום הוא לא סוכן של השחקנים. אין לאף אחד מאיתנו מה השחקנים עושים בחייהם הפרטיים חוץ מלצלם את הנסיך כספיאן. אם דחו את הצילומים? מאיפה לעזאזל אנחנו אמורים לדעת?? וגם אם כן היינו יודעים אם דוחים אותם או לא, מאיפה אנחנו אמורים לדעת למה? עוד לא ידוע אם התחילו לצלם את הסרט, איך לעזאזל אנחנו אמורים לדעת מתי הוא יוצא לקולנוע? ועוד בארץ?? רוצה תמונות? חפשי בעצמך מותק.

dorgilyt

New member
גרר, את לא לומדת?!

שאלת את זה שוב ושוב, ועכשיו אני אתן לך קצת תשובות בתקווה שלא תעשי את זה שוב ושוב. http://imdb.com/title/tt0499448/ זה הלינק לסרט באתר המידע IMDB שבו אפשר למצוא כמעט את כל המידע, אם לא כולו על כל הסרטים שיצאו אי פעם. הערך הספציפי הוא של הסרט, הנסיך כספיאן. נכתב שם, שהתכנון ליציאת הסרט הוא 2008. מכתב שם בנוסף כי הסרט בקדם הפקה, זאת אומרת שהסרט נמצא בשלבי מציאת מקום צילם, ואני מניח גם עיבוד התסריט.

Susen

New member
תשובה

היי! מי אמר אף אחד בפורום לא סוכן של השחקנים? קודם כל, הסרט נדחה עד לקיץ 2008. וגם- תקשיבו איזה מגניב... שלחתי מכתב לסכנדר קיינז (אדמונד), והוא ענה!!! so cool נכון? בדואר אמיתי כמובן, לא מייל, ואני לא מגלה את הכתובת... בכל זאת, הוא ענה.... כל החברות שלי השתגעו סביבי והשויצו את המכתב בכיתות.... "שרון שלחה מכתב לזה מנרניה והוא ענה!!"- ככה אמרו. עכשיו שלחתי מכתב לויליאם (פיטר), ושוב לסכנדר, ובקרוב אני שולחת גם לג'ורג'י (לוסי), ואני עדיין בהתלבטות אם לכתוב לאנה (סוזן). למרות שאני דוברת אנגלית קצת קשה לי לכתוב להם מכתבים, כי אני כותבת מכתבים ארוכים.......................מאד.. דרך אגב, האתר שהביאו- דיי טוב.... עכשיו עדיין לא מצאו מקום לצילום הסרט, אבל ברגע שימצאו יכינו הכל, ויתחילו לצלם. בימים אלה בטח השחקנים סתם בביתם, גומרים כמו כולם את שנת הלימודים (איזה כיף..) ומבלים עם חברים... מקווה שעזרתי...
שרון

ToryMaster

New member
יש כתובות מעריצים

את יודעת, זה נשלח לסוכנות ומשם מועבר אליהם, אין לך מה להחביא את הכתובת.

Susen

New member
הצחקת אותי...

אני לא שלחתי לשום סוכנות שיעבירו למפורסמים. מצאתי אתר איתי מאד (אנגלית כמובן..) שיש כל מיני כתובות-של השחקנים בבית, של הסוכניות בהוליווד שמעבירים למפורסמים.... שלחתי אישי לבית כמובן....

ToryMaster

New member
את חמודה

"אני לא אתן את הכתובת כמובן", זה ברשת, מה זה משנה אם את נותנת או לא? את מכבדת את הפרטיות שלהם? בדיחה טובה, את זו ששולחת להם מכתבים לבית.

sivlz

New member
בסדר,ראיתי את הקישור...

למה דחו את "הנסיך כספיאן" ? והאם שאר סרטי "נרניה" שיהיו אחרי "הנסיך כספיאן" יידחו כמו "הנסיך כספיאן" בגלל ש"נסיך כספיאן" נדחה ? ומה דעתכם על השחקנים של סרטי "נרניה" (כולם) ? תודה

dorgilyt

New member
גר

כללי, אולי תפסיקי לשאול שאלות, שאני בטוח שיש את התשובות להן למעט מאוד אנשים, ובטח לא לאחד מאיתנו. וזה ברור, שאם דחו את הנסיך כספיאן ל-2008 אז הסרטים הבאים נדחו להרבה יותר, ואני מניח גם כן, שהסרט האחרון, אם יהיה כזה אחד, יצא בסביבות 2018, ואז תפסיקי לשאול שאלות טיפשיות.

sivlz

New member
אשמח מאוד לתשובותיכם....

על שאלותיי שבהודעתי המקורית,זה מעניין אותי... תודה

Fairywitch

New member
די, די כבר../images/Emo178.gif אני ממש מתחילה

להתרגז. מספיק. ENOUGH. חלאס. באסטה. באיזו עוד שפה להגיד "די!"?

למעלה