היי

היי

שמי רנת בת 34. אני עדיין לא יודעת אם אני נמשכת לנשים או רק לגברים. היו לי חלומות אירוטיים על נשים. יצאתי עם גברים אבל לא שכבתי עימם. יש לי משיכה לגברים ואני רוצה לבדוק אם אני נמשכת גם לנשים. מישהי חווה או חוותה זאת גם?

משיכה לגברים ונשים.

היי לך, :) האמת שאני בת 33 ועדיין לא שכבתי עם גברים ונשים, אבל ברור לי שאני לסבית ונמשכת רק לנשים מכייון ש: מעולם לא רציתי חבר/בן זוג. חשבתי בהתחלה שזה נובע מכך שאין לי חברים, הייתי הילדה שהציקו לה בבית הספר וכו. כן תיארתי/ניחשתי שהחבר יבוא יותר מאוחר. אבל אז קרה כך: הייתה לי מאמנת ג'ודו שלא יכולתי להוריד ממנה את העיניים. נמוכה ממני, אבל בלונדינית, שרירית קצת, עיניים כחולות. איך אפשר להישאר אדישה לאישה הזו שמרתקת אותך למזרון? ח במקרה אחר (בכיתה ח) התלוננו על המורה למתמטיקה שהיא קשוחה מדי לא מתחשבת וכו'. אני יצאתי להגנתה וטענתי שהיא קשובה, מקסימה ונהדרת. שיראו אותי. נכון שלא עשיתי והבאתי הרבה בשל לקות הלמידה שלי, אבל הקשבתי, לא הפרעתי וקיבלתי ממנה המון. היא יכולה ללמד להיות מורה לתפארת. תגובתם הייתה שהיא טובה איתי כי אנחנו מתנשקות צרפתית. ובהחלט אחרי כמה לילות חלמתי שאנחנו מתנשקות צרפתית. אגב, היא טומבוי/גברית מעט. לא חשבתי שהחלום נובע ממשיכתי לנשים. אחרי כשנה (בכיתה ט) הכרתי את מי שעומדת מאחורי הכינוי שלי. מצאתי את עצמי מתאהבת בה, חולמת עליה חלומות אירוטים כוללים סקס פעיל וכך הבנתי שאני לסבית. גם הקנאה לה כשסיפרה לי על בני הזוג שלה תרמה להבנה זו. מקווה שעזרתי לך. :)

שלום רנת

באופן אישי אני גבר אשר נמצא במקום אחר כרגע, אבל חשבתי שיהיה נחמד אם תהיה תגובה נוספת לפוסט שלך. אני באופן אישי זוכר תקופה ארוכה מאוד בה התלבטתי למי אני נמשך וגם חוויתי מגוון תחושות קשות: חששות (אם אמצא זוגיות, איך יגיבו...), ספקות והתלבטויות. יחד עם אותן תחושות, היתה תחושה רבה של העצמה והכרתי באותה תקופה חברים מקסימים (גברים ונשים) שחוו חוויות דומות ועם חלק מהם אני בקשר עד היום. אני מאוד שמח שאת מודעת לתחושות שלך ומעיזה לדבר אותן. אני מאמין שיש ברכה רבה במקום בו את לומדת את עצמך.
אני מקווה שתמצאי את הדרך הטובה לחקור את המשיכה שלך. צריך לבא בראש פתוח ולהיות קשובה לתחושות שלך בתוך החוויה.

מאחל לך הצלחה וברכה בתהליך הזה, מיכאל
יש עם מי לדבר - קשב ומידע לקהילה הגאה
ימים א'-ה' בשעות 19:30-22:30 בטלפון 03-6205591, בוואטסאפ 058-6205591
בדוא"ל: [email protected] במערכת צ'אט מאתר האגודה למען הלהט"ב (בשעות פעילות הקו) https://www.lgbt.org.il/yesh

למעלה