היי כולם

ha1212

New member
היי כולם ../images/Emo171.gif

קודם כל חג שמח וגם רציתי להגיד שזה אחלה פורום ובהצלחה..
טוב.. אז יש לי די הרבה שאלות: מאיזה גיל אפשר להתחיל ללמוד נהיגה? ומאיזה גיל אפשר לגשת למבחן תאוריה? החודש אני אהיה בת 16 וחצי, אני יכולה לגשת כבר למבחן? או להתחיל ללמוד נהיגה? ועוד שאלה קטנה.. האם אפשר להתחיל קודם ללמוד נהיגה בלי לעשות תיאוריה ?ורק אחרי כמה זמן לעשות את אותו? תודה. חגית

ChilD SouL

New member
ברוכה הבאה....

אם אני לא טועה אפשר להתחיל ללמוד נהיגה בגיל 16 וחצי וגם לעשות תאוריה אפשר לעשות בגיל הזה, אולם לטסט אפשר לגשת רק בגיל 17. את יכולה להתחיל ללמוד נהיגה אבל תצטרכי לעשות טסט רק עוד חצי שנה וכן אפשר ללמוד נהיגה לפני שעושים תאוריה, לדעתי ככה זה עדיף יותר (מי שאל את דעתי בכלל
) שיהיה

Subil

New member
שלום לך

אני אנסה לענות על כל השאלות: ללמוד נהיגה מגיל 16 וחצי אפשר וזה יוצא שיעור לשבוע במשך חצי שנה וכך מגיעים ל28 שיעורים שזה המינימום שצריך, למרות שכל מי שאני מכיר עשה יותר מ28. לגשת לתיאוריה ניתן מאותו גיל (16 וחצי) לתיאוריה את יכולה לגשת בגיל 16 וחצי. את יכולה גם להתחיל ללמוד נהיגה אבל לדעתי עדיף לעשות שיעורים בתדירות יותר גבוהה כדי שזה יהיה לך טרי בראש.. אני התחלתי בגיל 16 וחצי וחצי חודש.. עשיתי שיעור ראשון לפני שלושה ימים ביום שלישי.. את רשאית ללמוד נהיגה מבלי לעשות תיאוריה אבל בשלב מסויים (ואני אומר לך מנסיון, לא שלי) המורה יגיד לך שאם את לא עושה תיאוריה את לא יכולה להמשיך ללמוד נהיגה אבל זה קורה אחרי הרבה שיעורים, לא בשיעורים הראשונים. מקווה שעניתי לך חג שמח

ChilD SouL

New member
אוי איזו ../images/Emo163.gif אני....

חשבתי שצריך לקחת 38 איזה "שכל" אני. כל יום לומדים משהו חדש, נו טוב.
חג שמח לך ולכולם. וגם סופ"ש טוב
אגב,זה לא המקום אבל האיציק סגור, התחלת ללמוד ליום ראשון
לא רוצה להיות לבד במערכה, מחפשת שותפים לפשע חחחחח....

Subil

New member
בערך התחלתי

למדתי מלא למגןןן כל כך אין לי עצבים לזה אני אלמד את הנושא המסכם ואחר כך יחזקאל ישעיה חגי זכריה ואיוב מחר.. סתם רק לקרוא לא ללמוד.. אני קולט טוב מהטקסט בתנ"ך חבל שאייסי שלך סגור אם תרצי לדבר שם שלחי לי מסר או שתכתבי פה את המספר

Superdror

New member
חג שבועות שמח גם לך !

תיאוריה אפשר לעשות בגיל 16 וחצי, ללמוד נהיגה ניתן גם להתחיל בגיל 16 וחצי, ואילו לגשת לטסט רק בגיל 17 (רכב פרטי). המלצה שלי היא שתעשי תאוריה לפני תחילת לימודיך, העובדה שאת מחזיקה בידך תאוריה רק תעזור לך להבין את חוקי הכביש והתנועה בצורה יותר טובה ותתרום להשתלבותך בתנועה בצורה טובה יותר. בנוסף, המורה לנהיגה שלך מקבל טסטים לפי מספר התאוריות בהן הוא מחזיק(ביחס מסוים, דומני 1:3) ועל כן הוא עלול לדחוק בך לעשות תאוריה מהר מכפי שציפית - הדבר רק יכניס אותך ללחץ, במידה ותכשלי בתאוריה(אני מקווה שלא) - תהיי עוד יותר בלחץ.

Superdror

New member
ושכחתי משהו קטן....

לדעתי למרוח את לימודי הנהיגה חצי שנה זה יותר מידי, לדעתי חודשיים זה סביר בהחלט ואין סיבה לרוץ ולהתחיל ללמוד נהיגה בגיל 16 וחצי. שיעור נהיגה אחד בשבוע אינו ממצה ולא תורם להשתפרות. דרור, מביע דעתו.

ha1212

New member
../images/Emo51.gif

עזרתם לי לחשוב על זה שוב!! תודה תודה תודה :} חגית.

למעלה