היי.. אני חדשה!

Dark Pusha

New member
היי.. אני חדשה! ../images/Emo140.gif

היי... קוראים לי מיקה, אני בת 14 וחצי ו"חומריו האפלים" זו הטרילוגייה הכי טובה שקראתי אי-פעם!
הייתי שמחה להכיר פה אנשים... (סוף כל סוף מקום שאני יכולה להכיר בו אנשים שיש להם אותו המכנה המשותף כמו שלי!
) המסנג'ר שלי: [email protected] (תזכורת- השם שלי הוא לא סיוון!!) האייסיקיו שלי: 277049262 אני אשמח להכיר פה כל אחד, באמת!
מיקה.

Fairywitch

New member
ברוכה הבאה, מיקה../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif

אני חנה
תהני בפורום

האבק

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo24.gif

שמח שאהבת את הטרילוגיה, ומקווה שתהני פה
[פעם ראשונה שאנחנו משתמשים בתמונת ברוכים הבאים, כבוד!]

ברוכית ^^

אני אור/איקו
מקווה שתשתלבי פה יפה
תהני
ד"א- אני מנצל"שת טיפה: "שיר של אש ושל קרח" זו טרילוגיה ממש סוטה
כי מי שהליץ עליה מהפורום (לא זוכרת מי המליץ ><") אמר שהיא מלאה בסקס וכזה.. אז מומלץ לקרוא אותה
ועוד משהו.. מישהו קרא פה את טרילגיית "האלף האפל"

האבק

New member
זו לא טרילוגיה סוטה

פשוט יש שם מדי פעם תיאורי סקס. לא משהו יותר מדי מפורט, אבל מפורט יותר מבדר"כ. יש שם המון המןו קרבות, ודם, והדמויות האהובות (הרבה מהן) מתות, המון פוליטיקה.. כלומר פנטסיה מציאותית וזה פשוט ספר נפלא. לדעתי אם את יכולה להתמודד עם השפה (שהיא קצת מעל הממוצע) מאד מאד מומלץ לקרוא.

Beetle Juice

New member
אני זוכרת את זה../images/Emo15.gif

אני בטעות קראתי את הספרים 1 ו3. שכחתי את 2, בגלל המספור המעצבן של הכרכים. אבל לא נורא, הבנתי די הכל די מהר. אגב, מה קורה עם הרביעי? הוא יצא בכלל?(והחלקים עם הסקס והדם הם הכי טובים!)

האבק

New member
מה?? את חייבת לקרוא גם את השני

תקראי שוב את השני ואז את השלישי, או את כל השלושה (לפי הסדר הנכון!) מחדש. את רק חושבת שהבנת, אני מבטיח לך. הספר הרביעי יצא באוקטובר באנגלית, ועכשיו מתרגמים אותו (נחשו מי?
). הוא צפוי לצאת בעברית בסביבות שבוע הספר.

למעלה