היי אני חדשה פה...

i love lucy

New member
היי אני חדשה פה...

היי קוראים לי מיכל (אבל עדיף לוסי...) ואני ממש אוהבת מוזיקת רוק אנד רול אני בפורום הביטלס כבר כמה זמן... ואני גם ממש ממש אוהבת את הדורס (doors)אההה מה עוד יש לומר ... נראה פה פורום נחמד.. נקווה שאני יהנה גם פה...

שלום לוסי ../images/Emo13.gif

וברוכה הבאה. הפורום הזה מדבר על משחקי-תפקידים חיים. רוצה סיור מודרך?

סבבה ../images/Emo13.gif

על משחקי-תפקידים ניתן לקרוא בגדול כאן. - זהירות - זה מעייף... אבל בשלוש מילים - זה משחק בו כל אחד מהמשתתפים מגלם דמות בעולם סיפורי כל שהוא, בעוד עלילת הסיפור נקבעת תוך כדי משחק על בסיס מספר הנחות יסוד הנקבעות בתחילתו. העולם יכול להיות בדיוני, פנטאסטי, מבוסס הסטוריה או אפילו מבוסס על המציאות האמיתית והעכשיוית- העיקר שיהיה ברור שזה משחק. משחקי-תפקידים במקור נבנו למשחק סביב שולחן, כשגילום הדמויות מתבצע על ידי תיאור מעשי הדמויות והסיטואציה בה הן נמצאות. אולם הפורום הזה, הוא פורום משחקי-תפקידים חיים, וההבדל הוא - שבמקום לתאר את הדמות, מלבושיה, מעשיה ודבריה - השחקן משחק את הדמות - כמו ששעושה זאת שחקן על במה - בהבדל מהותי אחד: השחקן על הבמה משתמש בעצמו וביכולת המשחק שלו על מנת להעביר מסר לקהל, בעוד שחקן התפקידים משתמש באותם הדברים על מנת להפיק מהמשחק הנאה גרידא. והנה מאמר טיפה סטירי על הנושא. זה חדש לך לגמריי או שיש לך נסיון מה עם התחום?

למעלה