הודעה ללולית

wallawalla

New member
הודעה ללולית

שלום רב, את פסיכולוגית? או משהו בכיוון? אני חדש כאן אשמח לשמוע מי את בברכה, מר בחור

ל ו ל י ת

New member
מי אני? ../images/Emo68.gif../images/Emo35.gif../images/Emo132.gif../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif../images/Emo35.gif

אני "ל ו ל י ת", מגיעה לפורום הזה כבת למשפחה פגועת נפש. המשפחה כולה מושפעת מ- ומשפיעה על- מי שאצלנו "קיבל את זה". כמו כן אני מגיעה גם מהתחום המקצועי. כרגע נוח לי להסתפק במידה זו של חשיפה במישור המקצועי. מקווה שזה עונה על שאלתך. אגב הבחירה לעשות את הפורום הזה פורום שאינו פורום מומחה נעשתה לאחר מחשבה לא מועטה מצידי ובסוף ניצח החלק האישי, אך אני מרשה לעצמי להכניס גם פרטי מידע אותם אני מכירה מתוך התחום המקצועי שלי ומקפידה שלא לתת מידע בתחומים בהם איני שולטת. ואם שאלת, אז גם אני שואלת: למה שאלת? גם אני מסוקרנת. שלך,

wallawalla

New member
מי אני

שאלתי כדי לדעת מי אחראית פה על הפורום והאם יש לה נגיעה לנושא מלימודיה או שמא היא בת למשפחה פגועת נפש דרך אגב המושג בת למשפחה פגועת נפש לא מריח טוב דיעה אישית שלך מר בחור

ל ו ל י ת

New member
חבל

שזה לא מריח לך טוב. אולי תוכל להסביר יותר למה? וכפי שאמרתי אני שייכת לשני העולמות, אם עד כמה שאפשר להפריד בינהם. אצלי פעם זה היה מאד מופרד כיום אני במקום של גם וגם. ועדיין סקרנית לגביך.

למעלה