הודעה חשובה וגורלית בנושא הפורום- נא לקרוא

קרניjack

New member
הודעה חשובה וגורלית בנושא הפורום- נא לקרוא

לפני כשעתיים קיבלתי שיחה ממנהלת האשכול שלנו בתפוז
, שהפורום היה מאוד חסר פעילות בחודשים האחרונים ושהירידה הניכרת בפעילות החלה מאוקטובר האחרון... במצבים כאלה מה שתפוז עושים זה -סוגרים את הפורום. לא נכתבות כאן הודעות, בקושי נכתבים שירשורים, לא נכתבות תגובות- אתם כבר יודעים.
אבל, הפורום קיבל עוד צ'אנס אחד כדי להמשיך לפעול. הפורום הזה מאוד יקר לליבי גם בגלל הנושא הנדיר שלו (איפה כבר אפשר לדבר ככה על ערפדים והשאר?), גם בגלל כל העבר והתקופות שהיו פה- אבל בעיקר בעיקר בגלל האנשים- שאני מכירה (חלק) מעבר לפורום. היו פה מפגשי פורום, הייתה פה רוח- ממש יהיה עצוב לי לאבד את כל זה, ולדעתי לא רק לי
אני יודעת שמאז אוקטובר רובינו נכנסו לשגרת לימודים עמוסה, ואני מודה- גם הפעילות שלי פה ירדה- אבל אנחנו חייבים להתאמץ קצת בשבילי לשמור על הפורום חי. לכן, בתקופה הקרובה אני מתכוונת להעלות את פורום בחזרה על הגל שהוא היה בו בחודשים הטובים שלו! לפתוח שירשורים מדיי יום, פינות, עידכונים, פעילויות ערפדיות- וסתם פעילויות חברתיות. אבל- לבד אני לא יכולה לעשות את זה! כולנו צריכים להשתתף בהמרצת הפורום!
מה זה אומר?
- לקחת אחריות על פינה שתיפתח לפחות פעם בשבוע - לפתוח מדיי שבוע שירשור חדש בנושא ערפדים - לעדכן מדיי שבוע על מה שחל בתעשייה הערפדית (גם אם מדובר על רק סרט אחד שיצא...) - לכתוב ביקורות/חוויות על סרטים/ספרי ערפדים - לפרסם את הפורום בקהילות שונות בתוך ומחוץ לתפוז - לפתוח משחקים פעילויות חברתיות - וכמובן הכי חשוב: להגיב אחד לשני!
הפעילות הזאת צריכה להתקיים מדיי יום-יום ושבוע-שבוע
על מנת שנחזיר את הפורום למצב הרבה יותר טוב!
מה זה דורש מכם?
הרבה רצון!!!
רצון ללא תלות בזמן! אף אחד לא צריך לשבת פה שעות על גביי שעות (אם כי זה מומלץ מאוד
) כדי לכתוב הודעות ולהתבאס שאין לו זמן לחיות- אלא באמת להשתתף בפעילות פה כי אני כן מאמינה שאנשים נכנסים לפה מדיי יום- ופשוט לא כותבים
.
זה הצ'אנס שלנו, בואו ננצל אותו ונקים לתחייה כמה קברים
תגובות, רעיונות, והצעות וכל מה שעולה לכם שיכול לשפר, לקדם- לפה!

Bartal j

New member
אני מציעה פינת המלצת השבוע

אני אשתדל בעצמי לפרסם כל שבוע ספר או סדרה חדשה או ששמעתי או שנתקלתי בה במקרה, ולשאול מה דעתכם ואם אני מכירה אז להמליץ.. אני מתעדכנת מידי חודש שיש לי זמן וחיים בעיקר באתרים לגבי מה חדש בז'אנר הערפדי (תמיד מתאכזבת מחדש אבל נניח לזה) אבל אני יכולה לנסות לתפעל את הפינה הזו. אפשר גם פינת ערפד השבוע לכתוב מידע על ערפד אהוב ספרותי ולעשות מזה דיון גם לדעתי גם הפינה של סיכום שבוע נושך ממש תתרום
אהבתי את הפינה הזו צריך להחיות אותה מהקבר בחזרה!

Bartal j

New member
גם הפינה שפתחת של דיבוב התמונה הייתה מאוד

חביבה ולגבי הערפד השבועי אפשר להחזיר את זהה את הערפד אבל לא כתחרות אלא כלתת לאנשים מידע על ערפד מסויים שהם ינחשו ואז לפרסם את התשובות בסוף השבוע

MoonFairy

New member
אני אוהבת את דיבוב תמונה!!!

ניסיתי לחפש תמונות ולא מצאתי משהו חחח

קרניjack

New member
אני אשמח לפתוח את דיבוב תמונה, אבל בנוגע

לסיכום סופשבוע ולגבי שאר הפינות- נראה לי כדאי לפתוח שירשור שיארגן את הדברים ואולי גם החברים הקצת לא פעילים ישתתפו פה... גם מזמנות לפתוח שירשורי
חברתיים ומשחקים... לי כרגע לא עולה שום דבר חוץ מי "מי שמליי או מי שמתחתיי"

קרניjack

New member
חוץ מברטל ומסטפני אין פה עוד הצעות

של שאר חבריי פורום יקרים בנושא?
עוד יוזממות לפינות/הודעות?

מה אם

להכין רקע על ערפדים בהיסטוריה , סיפורי מוצא ,פולקלור ערפדי . תכונות פיזיות ומטאפיזיות לערפדים השונים , לפי סוגים ,מנהגים שונים ולהשוות זאת לספרות קולנוע וסדרות . דוד

Bartal j

New member
עשינו כבר מידי פעם את זה

זה בעיקר לדיונים וכאלה עשיתי פעם סקירה השוואתית בין דמות הערפד ההיסטורית ועד ימיינו אנו

taoa

New member
פינת יצירה

אולי כדאי להעלות פינת יצירה של שירים וציורים בנושא ערפדים?

קרניjack

New member
פינת יצירה שבועית?

נרהא לי קצת קשה כל שבוע לספק אומנות עפדית חדשה, אבל אפשר למשל לעשות שירשור חד פעמי כזה, או לפתוח כל שבוע שירשור של יצירות הערפדים האהובות עלייך- ושכל אחד ישרשר ציור/תמונה/קטע כתיבה/לינק לסיפור שהוא מצב באינטרנט ואהב... את מוזמנת לפתוח! וברוכה הבאה!

למעלה