ההיתנחלויות= פרובוקציה ישראלית

אד

New member
ההיתנחלויות= פרובוקציה ישראלית../images/Emo59.gif

זאת אמר שגריר אר"הב בישראל. זאת גם לפי אמנת זנבה שישראל חתומה עליה. והחלטות א"ום שישראל שותפה להן. "הבגיניסט"-אתה אולי מבין במצע הליכוד[לצערי הוא מיושן]. תיבדוק חוקים בינלאומיים בנושא שטחים כבושים. ידוע לי שאנחנו "עם ניבחר"-בכל זאת עם כובש אסור לו ליישב שטחים שהוא כבש.וחייב לנהל משא ומתן להחזרת השטחים תמורת שלום. כלומר,סיני,רמת הגולן,יהודה שומרון ועזה הם שטחים כבושים . וכמובן בעיית ירושלים. הימין ממשיך לנהוג כבת יענה. שילטון כובש אחראי על כל הנעשה בשטח הכבוש לטוב ולרע[ראה סברה ושתילה]. כולל דאגה לריווחת העם הכבוש. רק שלום.....

יואל123

New member
אד היקר.

הודעתך גרמה לי צער רב. צערך העמוק על אי דאגה לרווחת העם הכבוש נטלה שינה מעיני. אני בהחלט מצטער לקרוא שאיש יקר כמוך מודאג בגלל האו"ם והחלטות שהאו"ם קיבל ואינן מבוצעות כאן בישראל הקטנה. אד היקר, מספר פתרונות אפשריים לבעייתך. הפתרון הברור אשר יסיים את התלבטויותיך הוא להגר אל ארצות הים, שם כל יהודי מתקבל בידים פתוחות ובאהבה רבה, כיון שהוא תורם, בין היתר, לכלכלה ולשחרור כל הרוע אשר נצור בלב בגויים ומזככם. פתרון אפשרי ואפילו מקובל יותר על האו"ם הלז, הוא שפשוט תקפוץ לים ותצוף לך (או לא) ורק שלא תדרוך על שטח פלסתין. אד היקר, ישנם מספר פתרונות אפשריים נוספים, אך הם רדיקליים הרבה יותר ואיני חושב שתסכים לנקוט בהם. כמובן שאיני מתכוון שהפתרונות הנ"ל הינם עבורך בלבד, אלא עבור כולנו. ובאמת נצטרך כולנו להחליט מה הדרך בה ננקוט.

כבודו לומד משפטים? נראה לי שלא

בוא אלמד אותך כמה דברים: ראשית, המשפט הבינ"ל אמנם אוסר לכבוש, אך לא כשמדובר במלחמת מגן. תפנה ליורם דינשטיין, נשיא אונ´ ת"א לשעבר, בספרו "משפט בילאומי" הוא טוען שמלחמת ששת הימים היתה מלחמת מגן. שנית, הפלשתינאים לא עונים לקריטריונים שהציב המששפט הבינ"ל להגדרת עם. תאמין לי, זה בדוק. שלישית, גם אם אנחנו עוברים על כללי המשב"ל, אנחנו המדינה שעשתה זאת הכי פחות. במצרים מכניסים לכלא הומואים, ארה"ב אנסה אלפי וויטנאמיות, הבריטים עם מדיניות STK באירלנד- כל אלה דוגמאות קטנות בלבד. ומנגד, אם יש לאיזשהו עם הצדקה לעבור על המשב"ל, זה אנחנו. רצחו לנו שליש מהעם, 6 מליון איש, והעולם שלך, עם כללי המשב"ל שלו, שתק. בין הפרת כללי המשב"ל לבין גבולות אושוויץ, כפי שקרא לגבולות 67 אבא אבן,אני מעדיף את האופציה הראשונה.

אד

New member
הדמגוגיה של הימין../images/Emo102.gif

אתם חיים בעבר,ימי ההיסטוריה. אין לכם כיוון ולא דרך,מלבד הפחדות והשמצות. כאיש ימין לשעבר,היום אני יודע שהכיבוש משחית כל חלקה טובה. לשיטתכם אתם מצדדים בעברינות וישראל היא עברינית בינלאומית. העולם הישתנה מאד לשימחתי מאז 67. סופו של דבר תקום מדינה פלשתינאית. השאלה כמה חללים יפלו בדרך. שלום חופש וזכויות לכל

מה קרה? איך לך תשובות?

לא ענית לי אפילו על עובדה משפטית אחת שצינתי. אין לך תשובות ולכן אתה מדבר בסיסמאות נבובות ומשתמש בציורים. ענה לעניין- אם הפלשתינאים אינם עם לפי המשב"ל, למה מגיעה להם מדינה?

אד

New member
תירוצים למילחמה../images/Emo59.gif

עים כל הכבוד אתה בורח מהמציאות. אתה מאוד ריגשי תהיה עינייני. השם שלך אומר הכל,רצוי שתיבדוק מי היה בגין לפני השימוש בשמו. זה יומרני מידי. אתה זה שצריך לומר מה הכיוון של הליכוד? מלבד הפרחת סיסמאות,שקרים לגבי המציאות ומילחמות. וסתימת פיות כמובן. לא לנצח נישלוט על עם אחר. שלום וחופש לכל

Charlie

New member
לגבי המשב"ל

אמת, פרופ´ דינשטיין אכן חושב כך, אך עמיתו, פרופ´ לרנר חולק עליו. כמו כל עניין במשפטים - יש דעות לכאן ולכאן.

למעלה