הבטחתי למחות על חילול כבוד מרן וקיימתי

כבודמרן

New member
הבטחתי למחות על חילול כבוד מרן וקיימתי

במשך שנים הצבור הליטאי מבזה, משמיץ ומחלל את כבוד מרן ,בצורות שונות ומשונות. אנחנו כולנו יושבים כואבי, אך לא עושים כלום בעניין.כאשר הותקף מרן יחד עם הראשון לציון הרב שלמה עמאר בעיניין הגיורים וכונה מחלל שם שמיים הרגשתי צורך עז למחות ולעשות משהו כדי להחזיר את הכבוד האבוד. לא יתכן שמנהיג וגדול הדור, מלאך אלוקים היושב כל ימיו ועוסק בתורה ייחשב כאחד העם ופחות מכך. הייתי מוכן להשקיע בכך הרבה כסף. לפני שבועיים עלה במוחי רעיון ובעזרת השם מחר בבוקר כולנו נחייך. זה הזמן לפעול בכל דרך ולא לאפשר להם ללכלך את הביניינים והחצרות שלנו עם העיתון חינמון מידי יום שלישי. צריך להתקשר למערכת העיתון ולהזהיר אותם, שלא להניח את העיתון בבנינים שלנו. לילה טוב

muki28

New member
ענק!!! אבל חבל מאד שלא פורסם ביום שלישי

למה באמת? המחיר?!

כבודמרן

New member
הבטחתי קיימתי

אני עשיתי את שלי, זה עלה לי הרבה כסף אבל עשיתי מה שהייתי מחוייב לעשות. עכשיו על כולנו לדאוג לכך שבמקום מגורינו לא יחולק העיתון, אני התקשרתי כבר לפני חודשיים והודעתי להם שבמידה והעיתון יחולק בבנין שלי אגיש נגדם תביעה. עשו זאת אתם גם. יאללללללללה לעבודה והכל למען כבוד מרן

המצלם1

New member
למה מישו מתעקש באוזניי שזה קשור

לעיתון משפחה ולא לפגיעה דווקא בכבודו של מרן? מה גם שבהקלטה הקריין מתבטא בנוסח ישיבתי ואף לא מזכיר את הפגיעה בכבודו של מרן הגר"ע אלא רק את הגראי"ל ועוד..

אני רואה זאת לראשונה,תרגיל מבריק! אבל

זה לא בא מצד אנשי ש"ס או אוהדי מרן שליט"א. זה בא מצד אנשי עיתון משפחה,שמאסו בהתקפותיו הבלתי נלאות של של העיתון המשוקץ "יתד{לא}נאמן".

כמה תפוז שילמו לך על הפרסומת

שאתה עושה להם??? קיבלת על זה כסף, שכך יש יותר גולשים באתר תפוז. אז למה לא היה להם כסף ליתד של יום שלישי.?

למעלה