הארי פוטר ומסדר עוף החול עכשיו בהוט גולד

SLD4E

New member
הארי פוטר ומסדר עוף החול עכשיו בהוט גולד../images/Emo121.gif

YouKnowPoo

New member
שאלה ../images/Emo113.gif

מוקדם יותר היום קראתי בידיוק את הקטע במחלקת המיסתורין והקרב במשרד הקסמים ויש לי שאלה. המפיקים או במאים או לא יודעת מי מחוייבים למינימום טקסט לשחקנים? כאילו, זה אף פעם לא הפריע לי פשוט עכשיו קראתי את הקטע הזה ואז לראות אותו בסרט מוזר לי שנוויל אומר להארי על הנבואה עם השם שלו ולא כמו בספר שרון אומר לו. אני יודעת שזה נשמע קטנוני ומעצבן אבל זה שאלה מתוך התעניינות אם יש איזו התחייבות לגודל הטקסט של השחקן. תודה

ReutM91

New member
כנראה

אבל זה ידוע שרון לא מקבל את הטקסטים שלו בסרטים (וחבל כי רופרט הוא השחקן הכי מוכשר מכל השחקנים הצעירים שמה לדעתי) ומביאים את הטקסטים שלו להרמיוני. רון נמצא שמה כדי להיות ליצן החצר וזהו. וזה מה שמעצבן... חוץ מזה שאין דבר כזה שהם מתחייבים לשחקנים... ראית שמאלפוי בסרט הרביעי והחמישי היה שם רק לתפאורה ופתאום נותנים לו תפקיד מרכזי... זה עניין של התסריטאי שלא הייתה לו ברירה עם זה (כי זאת העלילה של הספר). אבל מה כבר אפשר לצפות מתסריטאי שחושב שאמה ווטסון היא הכי מוכשרת מהקאסט הצעיר? כלום.

YouKnowPoo

New member
אררג תפוזבל ../images/Emo46.gif

תכלס ליצן החצר. גם לפי דעתי רופרט הוא המוכשר מהשחקנים הצעירים, וזה חבל שהם לא נותנים לו מספיק טקסט. אני מקווה שבאוצרות המוות הם יתנו לו את מה שמגיע לו, יש לרון כל כך הרבה קטעים טובים בספר. לא שמתי לב שהם כ"כ מאוהבים באמה XD טיפשים
תודה על התשובה

YugiBoy

New member
היה כל כך הרבה פעמים בהוט שכבר נמאס לי מהסרט!

אבל תודה רבה

למעלה