האם גם אתם אוהבים לראות את הילדים הזמרים ב-22

EK55

New member
האם גם אתם אוהבים לראות את הילדים הזמרים ב-22

אם כן זה הזמן, בדיוק כמוני.

Sודית

New member
אוי בשבוע שעבר ראיתי והערב שכחתי מזה.........

בטח כבר נגמר.

ronaofir26

New member
פשוט עילוי הילדים האלו

עם כשרון שירה לא מהעולם הזה. איך שהם שריםםםםםםםםם ולא מזייפים בכלל. נישארת בכל תוכנית בפה פעור .

Sודית

New member
הם נהדרים ושרים מעולה.....

ילדה אחת שרה שיר מדהים שלא הכרתי עד כה. מנסה לזכור מה שרה ולחפש את השיר.

שוש אור

New member
ואת/ קרן פלס

אין מצב שאת לא מכירה. שיר של הראל סקעת, ה אחד!!!! ואכן, הביצוע של שי היה מהמםם. קשה לי להאמין שמדובר בילדה, ילדה בת 13 כמה בגרות יש בה ובשירה שלה, כמה אינטיליגנציה ואלגנטיות יש בהגשה שלה. אבל מי יודע מה יקרה כשהיא תגדל .... בינתיים היא מפתיעה ולטובה.

Sודית

New member
או איזה יופי, את נהדרת, תודה....שיר ממש ממש

יפה.....אבל ת'אמת? אהבתי לשמוע את הילדה יותר. ולא, מעולם לא שמעתי אותו קודם.....אני לא שומעת בדרך כלל רדיו ישראלי כך שאני מפספסת הרבה שירים יפים או חדשים..... והקרן הזו יש לה שירים מהממים.....גם את הלחן וגם את מילים היא כותבת בעצמה.

שוש אור

New member
בית הספר למוזיקה - פייבוריטים

בהחלט יוזמה מבורכת ובעיקר, חושפת אותנו, ולא שלא ידענו על קיומם, של ילדים מאד מאד מוכשרים. וכמו בכל תכנית, יש את הפייבוריטים. מי הפייבוריטים שלכם? אני אתחיל ואספר שאופיר, המתוק עם התלתלים, פשוט כבש אותי לגמרי. מבחינתי הוא הזוכה של התכנית. בכלל לא משנה לאיזה מקום יגיע, יש בו משהו כל כך מתוק שפשוט בא לאכול אותו. השירה הנקיה שלו, הקול הצלול, כל כך חודרת וכל כך נוגעת. מ ק ס י ם!!!! ויש את רועי עופר, הג'ינג'י המתוק מקיבוץ יחיעם. מה אפשר להגיד עליו חוץ מאשר שהתמימות הילדותית שלו בשילוב עם קול צלול וחיוך של מיליון $ עושים את זה? גם הוא, כמו אופיר, אולי לא יגיע לאחד המקומות הראשונים, אבל את הלב שלי ושל עוד רבים הוא כבש!! ויש עוד, אבל אני רוצה להשאיר גם לכם משהו לספר עליו
אז, מי הפייבוריטים שלכם?

Sודית

New member
היום יצא לי לשמוע בפעם השניה את התוכנית

בפעם שעברה גילתה לי פנו והערב עזרא הזכיר אותה. פיספסתי הרבה כך שהשמות שהזכרת לא אומרים לי הרבה. אני התאהבתי בילדה בר ששרה את השיר "כשאת" היא גדולה, בגללה התאהבתי בשיר הזה.....לכן רציתי להביא אותה עם השיר הזה. במוצ"ש שוב התוכנית אבל לא אוכל לראות....חבל....

למעלה