דירוג סרטי היקום הקולנועי של מארבל.

• פותח הנושא TDKR
  • פורסם בתאריך

TDKR

New member
דירוג סרטי היקום הקולנועי של מארבל.

כיצד אתם מדרגים את סרטי היקום הקולנועי של מארבל? מדובר בסרטי סדרת הנוקמים בלבד, למען הסר ספק.

אצלי הדירוג הוא כזה:
הנוקמים - 10/10
איירון מן - 8/10
הענק הירוק - 8/10
ת'ור - 8/10

בתחתית הרשימה מבחינתי יש את קפטן אמריקה ואיירון מן 2, שהם גרועים מאוד וסרטים בלתי נסבלים ושניהם מדורגים אצלי 4/10. אני מקווה מאוד שהסרט השלישי של איירון מן יהיה מוצלח יותר מהשני ויש לי הרגשה שזה באמת המצב. לגבי קפטן אמריקה 2, אני אפילו לא מצפה לו או ממנו לשום דבר.

Ayelet 363

New member
קצת קשה לי, אבל אנסה

האוונג'רס- 10.
איירון מן- נראה לי שגם 8.
איירון מן 2- מצד אחד, אני זוכרת שממש התלהבת יממנו והייתי מוכנה לראות אותו שוב כבר היום הראשון בו ראיתי אותו, ומצד שני, אני בקושי זוכרת אותו. 7
הענק הירוק- 7
ת'ור- 6
קפטן אמריקה- 4

TDKR

New member
אני ממש שונא את הסרט השני.

אפילו ניסיתי לצפות בו שוב בבית, לא מזמן יחסית, אבל לא הצלחתי לסבול אותו ואפילו לא סיימתי לראות אותו במלואו הפעם.

לגבי השאר, אנחנו פחות או יותר מסכימים.

Mor L

New member
מה זה בדיוק Guardians of the Galaxy?

אצלי הדירוג הוא כזה
הנוקמים 9/10
ת'ור 8/10
איירון מן 2 7/10
איירון מן 1 6/10
הענק הירוק 2008 5/10
קפטן אמריקה 4/10
הענק הירוק 2003 3/10

למה לא 10/10 לנוקמים? בגלל סצינת הפתיחה הנוראית שלהם במפקדה התת קרקעית עד שרואים את סלוויג
ובגלל משפט הסיום המטומטם של מריה היל בסוף הסרט לפני הכתוביות
ות'ור קיבל ציון 8 בגלל המיבוי הגרוע של קנת בראנה על לוקי - חצי אפוי ולא סגור על עצמו אם הוא טוב או רע
וכי הסוף מעצבן שת'ור וג'יין לא ביחד בסוף וזה הפחיד אותי רצח שלא יהיה המשך בפעם הראשונה שראיתי את הסרט, וכל הכתוביות הייתי בהתקף לב אחד גדול שלא יכול להיות שהסרט מסתיים ככה, עד שהגעתי לסוף הכתוביות וראיתי שרשום שת'ור יחזור בסרט הנוקמים - כזה פחד מסרט לא היה לי אף פעם

TDKR

New member
למה רוב האנשים שונאים את הסרט של הענק?

אני מתחיל להרגיש שאני היחיד שאוהב את הסרט.

TDKR

New member
הרבה אנשים לא אוהבים את "הענק הירוק",

אבל דווקא לדעתי זה סרט די מהנה סה"כ שמבוצע טוב. אפילו ציפיתי לסרט המשך, אבל זה לא קרה וכנראה גם לא יקרה. לפחות לא בזמן הקרוב, בכל אופן. אגב, כתבת פעמיים את הסרט ברשימה.

אהבתי את ת'ור, אם כי ראיתי אותו רק פעם אחת בינתיים ולא יצא לי לצפות בו פעם נוספת. אבל בכל מקרה נתנו לו אותו ציון, אבל כנראה שמסיבות שונות.

אני באמת לא מבין איך אפשר לא להתלהב מאיירון מן הראשון, או לחילופין לאהוב את השני יותר ממנו, שבאמת היה בלתי נסבל בשבילי.

המון אנשים גם לא אוהבים את ההתחלה של "הנוקמים", אבל האמת שמבחינתי היא בסדר גמור ושום דבר לא הפריע לי שם.

האמת שהיה ידוע שת'ור יחזור בסרט "הנוקמים", עם פוטנציאל לטרילוגיה סולו שלו. הם לא היו עושים סרטי סולו של הדמויות הללו, בלי להשתמש בהן בסרט של "הנוקמים". סתם, לידע כללי.

Mor L

New member
חח רשמתי את 2 הגירסאות של הענק: 2003+2008

כשראיתי את ת'ור זה היה עם ידיד שלי אצלו בבית, ששנינו חולי קולנוע, אבל היינו בלי ידע מוקדם לפני זה
ככה שמבחינתנו זה היה וואן שוט פילם עם התחלה אמצע וסוף משלו, בלי ידע מוקדם שיהיה המשכים

אין לי דרך להסביר את זה, אבל את איירון מן הראשון סבלתי חצי מהזמן
משום מה השני היה הרבה יותר טוב בעיניי ודי נהניתי ממנו
את שניהם ראיתי רק פעם אחת אבל אולי אני אראה שוב כהכנה לסרט השלישי

TDKR

New member
לא שמתי לב. הסרט מ-2003 באמת גרוע,

משעמם להחריד למען האמת. ומרתון איירון מן לפני השלישי זה מתבקש, וגם מובן מאליו.

ketrina

New member
הפתיחה של הנוקמים היה קשה יותר לעיכול לדעתי

בגלל שהגענו לסרט מסרטי פנטזיה אפית. גיבור היוצא למסע וכד'. קצת הומור קורטוב רומנטיקה... הנוקמים דיבר בשפה אחרת.סרט אקשן ופעולה. כאן ועכשיו. לקח לי זמן להתחבר ולהבין שאני לא הולכת לראות מסע אפי מרגש ועתור דמעות אלא יוצר דינמיקה קבוצתית למען מטרה נעלה. כשהבנתי, וכשקלטתי כמה הדינמיקה ביניהם פשוט שופכת מצחוק התחלתי לאהוב את הסרט.

הדירוג שלי

(מסודר לפי סדר היציאה של הסרטים):
איירון מן- 8/10
הענק הירוק- 7/10
איירון מן 2- 7/10
ת'ור- 5/10
קפטן אמריקה- 8/10
הנוקמים- 9/10 (ואם לדייק, 8.5/10)

כי

חצי כוכב ירד על העלילה המטופשת (מחבורת שחקנים ויוצרים מהוללת כזאת ציפיתי למשהו קצת יותר מקורי מפלישת חייזרים) וכוכב שלם ירד על כך שלעלילה לוקח הרבה זמן להתניע (או כפי שהחבר שלי קרא לזה: בזבוזי זמן).

ketrina

New member
הדירוג שלי

הנוקמים -9/10 (המון פעולה פחות סיפורים אישיים.)
ת'ור- 10/10 -פעולה, סיפור אישי, גיבור אפי ,צחוק ונבל אחד מוצלח.

איירון מן 1- 9/10- מאוד אהבתי! פחות התחברתי לפפר
איירון מן 2 - 8/10- הפריע לי שאיירון מן לא שיתף את פפר במצב הקשה שלו.רציתי שיתמכו בו.
את השניים האחרים טרם ראיתי ...

TDKR

New member
הסרט של "קפטן אמריקה" זוועתי לדעתי,

אבל בכל זאת כדאי שתראי ותשפטי בעצמך. בכל זאת, הוא עדיין חלק מסדרת הסרטים.

"הענק הירוק", הסרט מ-2008 ואל האחד מ-2003 למען הסר ספק, די מוצלח לטעמי ועשוי טוב. נהניתי ממנו, למרות שלא מעט אנשים התחברו אליו פחות.

Mor L

New member
"קפטן אמריקה" זה אכן זוועה

וביזיון לדמות שלו מהעבר ההיסטורי איך שהציגו אותו בסדרות של פעם (לא קראיתי את הקומיקס)

אבל לצערי הוא חלק מהסידרה
ככה שאת יכולה להסתכל על זה ככה שאחרי שתראי כמה סרטים יכולים להיות לא טובים, את תעריכי את "הנוקמים" עוד יותר

למעלה