דיבור מצב- שוברי גלים מחצית ראושנה והתכוננות למחצית שניה...

Roei152

Well-known member
מנהל
דיבור מצב- שוברי גלים מחצית ראושנה והתכוננות למחצית שניה...
הסדרה שסחפה את כולנו לים חוזרת בפרקים חדשים ב1 לספטמבר לרכך לנו את הגלישה חזרה לב"ס עם חול ,ים ,חברים והרפתקאות .אז מי מצטרף ליעל, עומרי,נאור ושאר חברי מועדון הגלישה "שוברי גלים" על הגל השני ??
למקרה שטבעתם בגל הראשון הנה לכם תקציר של מה שקרה:
יעל הגיבורה היא נערה בגיל הטיפש עשרה שגולשת בים למרות שאמה אינה מרשה לה לגלוש . אמה של יעל מסתירה ממנה סוד שקשור באביה הגולש האגדי צ'ילי שמת מטביעה בחוף ים שמאוחר יותר קראו לו חוף צ'ילי על שמו , החברים של צי'לי מאמינים שמת כתוצאנה מקללת זהב שמצאו כאשר היו צעירים לפני 18 שנה . יעל עצמה שייכת לחבורה המתאמנת בחוף צי'לי היום..
יעל שמתה מסקרנות לדעת מה קרה לאביה מסכנת את החוף ומדווחת עליו כעל חוף מסוכן שיש להרוס.יעל רוצה לגלות על אביה ומציעה לנועם.במאי סרטים שהיה אחד מחבורת הגלישה של הוריה לצלם סרט על חיי אביה בחוף שלו בתמורה למידע, למרות התננגדות החבורה בעיקר עומרי שמתנגד עוד יותר כאשר מתברר כי השחקן הראשי שישחק את צ'ילי הווא נאור לוין כוכב הקולנוע . התנגדותו של עומרי מחריפה כאשר נאור מנסה להתחיל עם יעל , אותה עומרי אוהב בסתר.. במקביל מתפתח משולש נוסף בין עומרי , בנזין ורומי. רומי המאוהבת בעומרי דוחה את חיזוריו של בנזין. במקביל עבריין בשם שפירו מחפש אחר האוצר לאחר ששמע על האוצר מבונדור אחד מבני חבורת צ'ילי מלפני 18 שנה, שהסתבך במס לקראת סוף המחצית נודע הסוד הגדול צ'ילי חי .ויעל נחטפת .
תרגישו חופשי להסחף בפרקים החדשים של שוברי גלים אבל כמובן לאחר שהכנתם שיעורים כן? (אל תטביעו אותי....
)

Roei152

Well-known member
מנהל
הדעה שלי
שוברי גלים פרצה לחיינו בזמן שלא היו מספיק סדרות טלויזיה איכותיות לנוער .גאליס והשמיניה שתיהן המשיכו רק בגלל בקשת מעריצים. לא היה רצון לכותבים להגיד לא והמשיכו לכתוב עוד ועוד עונות שמעונה לעונה נהיות גרועות יותר . החממה כן עמדהה במשימה והצליחה להעמיד עונה שניה איכותית ,יפה ומותחת. אני בטוח שאם היו משדרים את שוברי גלים לצד העונה השניה של החממה ההצלחה של שוברי גלים היתה יורדת אך שוברי גלים שודרה לצד עונתה החמישית (בשבילי מחצית שניה לעונה רביעית) של השמיניה לכן הצליחה לכבוש את ליבי בטקטטסים הבוגרים שלה שלא באו לידי ביטוי בשמיניה .סיפור העלילה מתרחש על רקע ים בעוד סדרות נוער אחרות מתרחשות על רקע בתי ספר ,מחנות , מרכזי טכנולגיה . הדמיות יותר קרות מרגש , פחות מפגינות חמלה, יותר קשות אבל עדין חברתיות ומוכנות לעשות הכל אחד בשביל השני . יעל הגיבורה ממש לא נשית ורגישה כמו דני מגאליס אלא קשה משיגה מה שהיא רוצה ומורדת כמו אלה לי למשל.
כל אלו הופכים את שובר גלים לסדרתת נוער איכתוית לזמנים אלו , זמנים בהם לא יודעים להגיד די לסדרות נוער ובמיוחד גאליס

גםצופה

Member
מנהל
אני לא צופה בסדרות הללו
אבל הבת שלי צופה בהם.
זה משודר ביס.
&nbsp
היא מאד אהבה את החממה וגם את 'שוברי גלים'
&nbsp
ובאמת נראה לי ש'שוברי גלים' יותר אנושית מה'חממה' (נדמה לי שהחממה נוצרה כדי להיות קונטרה לסדרות הבדיוניות של הוט...)

Roei152

Well-known member
מנהל
קודם כל ברוכה הבאה

כפיי שאת רואה אנחנו עוסקים בסדרות לנוער ולמבוגרים לפי רלונטיות לתקופהץ למשל עכשיו זו תקופת מתים לרגע ואחת אפס אפס והפלרמנט ועוד מעט נתחיל לעסוק בשוברי גלים ,נויורק ואיש חשוב מאוד
1אני 1רואה שאת מנהלת פורום בתחום הפורום שלך עוסק בניוירק וכל הסדרות הישראליות ליס?

גםצופה

Member
מנהל
פורום ערוצי הסדרות של יס
עוסק בהחלט בסדרות שמשודרת ביס - אם כי בעיקר באלה שבערוצי הסדרות. (החממה ושוברי גלים פחות זכו לסקירה...)
&nbsp
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
לא מתכוון לסדרות נוער
התכוונתי לסדרות כמו נויורק שתתחיל מחר,שטיסל ועוד.

גםצופה

Member
מנהל
הבנתי
פשוט תחילת הדיון עסקה בסדרות נעורים...
&nbsp
כאשר עולים סדרות ישראליות אז בהחלט עולים דיונים עליהם. (אם כי רוב הגולשים יותר מחפשים מידע ופחות אוהבים ל'התעמק'...)
&nbsp
האם ראית את נוייורק ?
אני פחות התחברתי לעונה השנייה - אם כי אני מתכוונת לנסות לראות את העונה הזאת..

שיר m

Well-known member
נחמד שהם חוזרים מהר
סידרה שאין בה כלום, אבל עדיין מהנה ולו רק כי היא חדשה (ולא עוד עונה של אותו דבר בפעם האלף).
יש בה דמויות טובות אבל רובן קצת מעצבנות... בכל מקרה אחלה סידרה ומעניין לדעת מה יקרה בהמשך (מי לקח את הזהב? מי רודף אחרי צ'ילי?)

Roei152

Well-known member
מנהל
מסכים איתך
כפי שכתבתי הדמיות האלו טיפלה קרות ביחסיים בינהן אבל עדין ברור שיעשו הכל אחד בשביל השני לדעתי עכשיו מתחילה ההדזרזרות של הסדרה כמו באליפים בו רוני נחטף כך קרה גם ליעל הסדרה תמשיך ותמשיך אבל עדין הסדרות של יס יותר טובות מהסדרות של הוט לדעתי בבתחום הנוער

שיר m

Well-known member
מסכימה לגבי הדמויות
לא יודעת להגיד של מי יותר טוב... יס או הוט...

למעלה