גמילה והתנהגות

liathalimi

New member
גמילה והתנהגות

שלום רב יש לי שתי בנות אחת בת 7 ואחת בת 3 אני כרגע בהיריון והילדה בת ה 3 מסרבת להיגמל מטיטולים לא רוצה לשבת בסיר מתבכיינת ומיללת בנוסף כשאנחנו בחוץ לעיתים היא לא רוצה לבוא ונשכבת על הריצפה וצורחת מה עושים במצב כזה? יש לציין שאנו מנסים לגמול אותה כבר חצי שנה עם הפסקות כל פעם מחזירים את הטיטול. אני צריכה עזרה בדחיפות האם זה בגלל ההריון?

nillyshimony

New member
גמילה והתנהגות

אני יכולה להגיד לך מה עבד על הבן שלי. קודם כל בניגוד להרבה הורים "שהולכים עם הילד" אני לא האמנתי בזה. אני הייתי מאד קשוחה. עשינו את הגמילה כשהיינו בבית. הילד הסתובב בלי טיטול ובלי תחתונים בכלל. כל שעתיים הלכנו איתו לסיר והושבנו אותו כדי שיעשה . הוא צרח ובכה והיו סצנות אבל לא שמענו לו ולא אותו. פשוט הושבנו אותו בכוח בסיר. היו פספוסים על הרצפה אבל מעט מאד. אם פספס אמרנו לו - וואי מה עשית תראה הרצפה רטובה. זה פיפי זה לא יפה. כל פעם שעשה בסיר מאד שמחנו והראינו לו את זה בהתלהבות הוא לא התלהב לשבת בסיר בכלל. אז גילינו שיותר כיף לו לעמוד ולעשות פיפי בשירותים ובחוץ ליד עצים בעמידה. זה היה לו יותר טבעי. לגבי קקי. היה לו מאד קשה לשחרר בשירותים. הושבנו אותו בשירותים כשראינו שהוא מתכנן את היציאה הבאה. הוא הקשית את הגב שלואבל אני התעקשתי יותר והושבתי אותו. ולא הייתה לו ברירה והוא עשה בסוף בשירותים. היה לנו קצת מזל כביכול כי באותו שבוע הוא סבל משישולים אז לא הייתה לו ברירה והוא רץ לשירותים כל פעם שאכל משהו.והתרגל לזה די מהר. הוא תוגמל בהרבה מחיאות כפיים וקריאות שמחה מוגזמות. לסיכום. בתקופת הגמילה עדיף להיות עם הילד בבית . להוריד את הכל עד שרואים שמתרגל לעשות פיפי בשירותים ואז אפשר לשים תחתונים. תקני ישבנון זה יותר מתאים לגיל שלה. סיר זה תינוקי. ובפירוש לא להחזיר את הטיטול. זה צריך להיות החלטה שלכם. צריך הרבה עצבים אורך רוח בשביל זה. זה היה קשה אבל שווה. היום הוא עושה בשירותים ואין ל ו פספוסים.לא פיפי ולא קקי. זה טבעי. בלילה עדיין עם טיטול כי גמילת לילה זה משהו אחר. תזכרי שיש ילדים שגמישים והולכים עם זה בכיף ורוצים. אלה שלא רוצים וזה רובם כי זה מאד נוח הטיטול צריך להיות החלטה של ההורים ולא של הילד. אני לא מאמינה בשטויות של טראומות שירותים וכאלה . זה לא גורם שום נזק לילד והבן שלי בכלל שכח מה זה לעשות בטיטול. מי זוכר את זה בכלל. גם תזכרי שלילדים טווח זיכרון קצר בכל מה שקשור בכעס . כי חמש דקות אחרי שהם כועסי םהם בכלל שכחו על מה כעסו קודם.

liathalimi

New member
גמילה והתנהגות

תודה רבה, זה בדיוק מה שאנחנו עושים והיא כבר לא כל כך מתנגדת לאט לאט..........

למעלה