"גם לי גיימן חתם!"

Blade Of Fire

New member
"גם לי גיימן חתם!"

אז כידוע לרובכם, ניל גיימן היה פה לפני פחות משנה וחתם על דברים שונים ומשונים. אז על מה ניל גיימן חתם לכםו? מה חתם? לי יש שני דברים- neverwhere (לעולם לא עולם), שעליו הוא חתם mind the gap. ופוסטר של העטיפה של "עשן ומראות" שעליו הוא חתם לאחיינית נולדה לי כמה ימים לפני "To Romie, Wish you were here" לכו על זה.

Wildflowers

New member
דג, לב וקישקוש שאני משערת שאמור להיות השם שלי

על the goldfish pool and other stories, בגירסה האמריקאית והמכוערת של smoke and mirrors שקניתי בלית ברירה שתי דקות לפני שנכנסתי לתור. אבל מה אכפת לי, יש לי תמונה.:)

Yvaine

New member
ובכן,

על (כמעט) כל ספר שיש לי שלו. הכי מיוחד הוא אבק כוכבים (בעברית) - בהתחלה רק חתם כי לא היה לו זמן, ואז כשבאתי לקטר, הפך את העמוד, וכתב "to Yvaine, your book!" (אמרתי לו "נו, אתה יודע כמה אני קשורה לספר הזה...") אבל יש לי גם את הגרסה הנדירה של שוגות'ס ישן נושן (הסיפור הקצר), במהדורה מאויירת שיצאה ב5,000 עותקים בלבד. אבל הכי מגניב זה שהוא צייר לי חתול ועכבר (וחתם) על החזה

Roonil Wazlib

New member
לא הייתי../images/Emo10.gif../images/Emo54.gif../images/Emo211.gif

חברה שלי חתמה לי על עותק של בשורות טובות שהיא נתנה במתנה, אחרי שהוא חתם לה על עותק אחר

זה היה מזמן

ובכן, על בשורוטו הוא כתב לי BURN THIS BOOK |סגדש|, ועל בני אנאנסי שקניתי מהר לפני התור הוא הדגיש את הפתיחה

Oukami Kun

New member
על בני אננסי באנגלית

וזהו. נראה לי
אולי העברתי משהו בשביל ידידה, אני לא זוכר

אזירפאל

New member
אני לא מספיק אוהב את גיימן כדי להישאר ../images/Emo3.gif

אבל מבטיח לבקר מדי פעם.

אזירפאל

New member
הכריכות

והבנתי שבמהדורה הראשונה נפלו כמה טעויות בנוגע לנבואות, שתוקנו כמובן בחדשה.

Yvaine

New member
לפי מה שאני הבנתי זה תרגום חדש לחלוטין.

אבל יכול להיות שאני טועה.

הא, טוב. ../images/Emo13.gif

דווקא לא שמתי לב לטעויות, אבל יכול להיות שאני סתם לא זוכרת כבר. הכריכה הישנה באמת מכוערת, למה לא סיפרו לי באייקון הקודם שתהיה אחת אחרת
וגם קניתי אז את 'אלים אמריקאיים' שהיה מתיש ואחר-כך סתם נעלם (תמוה לאור העובדה שלא הוצאתי אותו מהבית לאחר הקניה, אבל, יש לי כשרון). איזה כיף זה לדעת מי אתם כשאתם לא יודעים מי אני

y a m i girl

New member
../images/Emo181.gif../images/Emo82.gif

על בשורות טובות, גם BURN THIS BOOK... ועל קורליין חתם וצייר עכבר... אה, וחיבוק כמובן

ailag

New member
לי ולא בדיוק לי

לי הוא חתם על סנדמן העשירי כשבמקרה יצא לי בפתאומיות לראות אותו בהקשר של חתימה וזה מה שהיה לי בתיק. באמצע כשדיברנו הוא בא לחתום וזה נפתח על הסימניה, כי עדיין קראתי.. אז אמרתי לו שזה בגלל שלא רציתי שהסדרה תגמר לי :) (מה שחלקית נכון). אח"כ באירוע חתימות יותר מסודר הוא חתם לי על סנדמן השביעי, המעולה. רציתי גם שיחתום על החמישי אבל היתה הגבלת פריטים וניל המסכן כמעט קרס גם כך. הוא חתם לי גם בשביל חברה, זו שהכירה לי את הסנדמן - קניתי לה את the tragical comedy or comical tragedy of mr. punch שכמה ימים קודם לכן הוא אמר בהרצאה שהוא הקומיקס של עצמו שהוא הכי אוהב. עליו הוא גם צייר את מר פאנץ'. חוץ מזה, באירוע החתימות גם הבאתי לו חולצה מתנת אוק"י - אספני וקוראי קומיקס בישראל - והוא השיב: "היי, זה שחור, אני אלבש את זה!"* * באנגלית.

הוריי! גם אני פה! ^-^ ../images/Emo29.gif

(ככה פותחים פורום ניל ולא מספרים לי??) ניל חתם לי על התיק. זאת (-->) תמונה של ניל לא חותם לי על התיק. כי הוא חתם לי על התיק כשארבתי לו אחרי הרצאה בלילה, והוא היה כל כך חמוד כשהוא הסכים לחתום על התיק שלא שמתי לב מה עשיתי, וגם היה חשוך, כך שחלק מהחתימה יצאה על הסקוץ' אז לא ממש רואים אותה, ופה הוא ניסה לתקן את החתימה של התיק
. בנוסף הוא חתם לי על בשורוטו במהדורה החדשה (אנגלית). עם הכריכה השחורה. וגם על stardust במהדורה המאויירת. אה, כן, רצוי להציג את עצמי... ג'וּן / אופיר. חיילת במקצועי.

למעלה