בקשה+שאלה....

Scaly

New member
בקשה+שאלה....../images/Emo60.gif

אממ...קודם כל ברכות על הפורום!! כיף לראות שיש הרבה מעריצים לאקס מן דבר שני...רק עכשיו שמעתי שיש תוכנית חדשה על אקס מן.. אם מישהו יכול לספר בקצרה מה הולך בסידרה מי אוייב של מי ומה קורה שמה.. כי ממה שהבנתי פה מגנטו מנהל בית ספר?!?...מה??.....הסברים בבקשה..
ו...מה קורה עם הסרט החדש? מי יופיע בו מי יהיו האוייבים? זה נכון ששדון לילה(אם אני זוכר טוב את שמו...) גם יופיע?..בתור אקס מן? תודה מראש!!

ממממ אז ככה

ברוכה הבאה לפורום מקווה לראותך רבות ונתחיל פרטים על זמן השידור אתה יכול למצוא בהודעת המנהל ערוץ 6 16:40 הסידרה ללא דיבוב יותר טוב כעיקרון בעונה הראשונה יש שתי קבוצות אקסמן (תמונות של חברי האקס בגלריה) והברדראוד גם בגלריה פיטרו הבן של מגנטו לאנס- יוצר רעידות אדמה בלאב- לא יודע להגדיר, וטוד כמו בסרט הראשון מיסטיק היא האחרית על הברדראוד בעונה הראשונה( לא מגלה פרטים על העונות האחרות) והיא עובדת אצל מגנטו בעונה ראשון תאריך יציאת הסרט מופיע באתר של אקסמן אני אעלה אותו אחר כך וכן נייט קרולר מופיע שם יש לי תמונה שלו מהסרט אני אעלה אחר כך אתה יכול לראות תקצורי פרקים ושמותיהם במאמר ולמצוא אותם בנט:) מקווה שעזרתי

B a n j o

New member
מה ?

הוא יהיה בסרט החדש ? יש !!!!!!!!!!!!!!!!! אני מת עליו ! ומה לגבי גמביט?

Scaly

New member
בן 15........גדול מידי/קטן מידי??

גדלתי על אקס מן....אחח נוסטלגיה.. דרך אגב...שדון הלילה לא נראה הכי דומה לסידרה.. הם שומרים בסרט על אותם תכונות שלו??

אני 17 ויש פה אנשים בני 20+ נראה

לך גדול מידי אין גיל לאקסמן אני רואה אקסמן מגיל 3 באבולושין יש לו את יכולת הטלפורט והיכולת ל"טפס" על קירות וכו

HuGo Hell

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo1.gif

לסדרות מצויירות או כל תוכנית בעולם אין גיל. אני בן 14 ורואה אקס מן וסדרות אנימה
ואני מכיר אנשים מגיל 12 - 30 שרואים אנימה.. לך לפורום מנגה ואנימה ותראה. אפילו אנשים בצבא
ואני מכיר איזה מעל 30 אנשים מעל גיל 20 שרואים באפי ומכושפות. בהתחלה זה היה מוזר.. אבל עכשיו לא

למעלה