בלילה חזרתי דרך חבורת הוללים מקומית

Zadig

Well-known member
אי אפשר להסתפק בהמלחה?
אולי זה גם יכשיר את החילזון?
שמתי פס מלח על הדלת כניסה אצלי, ונהייה מזה בלגן. זה אמנם עוצר את החלזונות השמנים אבל הבוקר מצאתי אחד בלון, כנראה מת, שאספתי בטישו והפלשתי אותו באסלה

סופהו 1

Well-known member
שמתי פס מלח על הדלת כניסה אצלי, ונהייה מזה בלגן. זה אמנם עוצר את החלזונות השמנים אבל הבוקר מצאתי אחד בלון, כנראה מת, שאספתי בטישו והפלשתי אותו באסלה
ומדוע לא להוציא אותו שיהיה אוכל לציפורים?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
כשיבואו הנכדים, קח עלה שיש עליו חילזון והפוך אותו כשהחילזון אוכל.
זה ממש מעניין.

אולי תאמץ את השיטה של סבתי. היא עברה מצמח לצמח ואספה את החיל-זונות.
אולי את גם רוצה שאני אעביר להם סיוע הומניטרי ?

בנתיים פיזרתי להם מתזון והם כל כך מרוצים, ממש מתים על זה.

mיטלמן

Well-known member
חדשות בן עזר, 2008,
"המסתורית לוקחת מנה ראשונה אסקרגו, חילזונות, לא מקולפים, ברוטב, והיא עובדת לפצח אותם בדקר דק קטן מיוחד. אני משתדל להסתכל על הבחורות מסביב ולא על החילזונות שבצלחתה. אחר כך היא לוקחת מנת בשר, ובסוף אגס ביין וגלידה עם סירופ שוקולד בגביע זכוכית גדול וגבוה. המלצר הנוכחי כבר לא מכיר את השם "בל הלן" למנה הזו."

סופהו 1

Well-known member
חדשות בן עזר, 2008,
"המסתורית לוקחת מנה ראשונה אסקרגו, חילזונות, לא מקולפים, ברוטב, והיא עובדת לפצח אותם בדקר דק קטן מיוחד. אני משתדל להסתכל על הבחורות מסביב ולא על החילזונות שבצלחתה. אחר כך היא לוקחת מנת בשר, ובסוף אגס ביין וגלידה עם סירופ שוקולד בגביע זכוכית גדול וגבוה. המלצר הנוכחי כבר לא מכיר את השם "בל הלן" למנה הזו."
לא מעורר תיאבון.
(אולי האגס)

סופהו 1

Well-known member
מעולם לא ניסיתי.
ומלצר שלא מכיר את הלנה היפה, שילך לשטוף כלים.
אגס ביין זה טעים (בלי הגלידה והשוקולד).

מלצר שלא מכיר את המנה שילך לשטוף כלים?
נו, באמת.
אם זה מלצר באיזו מסעדת יוקרה, שאולי למד מלצרות, ויש לו חוט וכפית בכיס:-D הוא כנראה מכיר.
בכל שאר המסעדות? הסיכוי קלוש ולא ישלחו אותו לשטוף כלים, כי לא נראה שהתחליף יהיה טוב יותר.

mיטלמן

Well-known member

נו, באמת.
אם זה מלצר באיזו מסעדת יוקרה, שאולי למד מלצרות, ויש לו חוט וכפית בכיס:-D הוא כנראה מכיר.
בכל שאר המסעדות? הסיכוי קלוש ולא ישלחו אותו לשטוף כלים, כי לא נראה שהתחליף יהיה טוב יותר.
בכתבה שצרפתי הוגשה המנה,
כמובן שלא בכל מסעדה, הייתי צריכה להדגיש,
במסעדות שמגישות "הלנה היפה".

mיטלמן

Well-known member

נו, באמת.
ואולי זה הזמן לקשר לבדיחה/סיפור על הכפית והחוט.

mיטלמן

Well-known member
לא רציתי לחבר את האגסים לחוט ולכפית.
למי שלא מכיר - תחפשו.
הכפית בכיס, החוט לא.

למעלה