בוקר טוב!

../images/Emo3.gif../images/Emo2.gif "לעשות אותי"../images/Emo31.gif איזו מילה

מזעזעת
אבל בגלל שזאת שמיים אני סלחנית. למרות שסלחנית ככל שאהיה נשים במיטה שלי, מבחינתי זה big no no

סיטו' ושמיים...

האם נרקמת פה מערכת יחסים? כי אם אתן צריכות בקרת איכות, אני הייתי מבקר איכות בסופרמרקט עד לא מזמן. ברזל

שמיים21

New member
וואו ברזל..

איזו הצעה מפתה.. מתי אפשר להזמין את שירותיך? אתה בקרת איכות אני תמיכה טכנית.. נסתדר

באמת קצת נעלמתי...

אני פשוט לומד בקורס קוסמים, ובתקופה הזאת אנחנו לומדים "היעלמויות וחיתוכי נשים". אז אני מתרגל העלמויות, ועוד מעט אהיה זקוק למתנדבות לנושא השני. ברזל

פ ר ח בר1

New member
ברזל לא לימדו אותך לשרשר?../images/Emo152.gif

את מי חתכת לאחרונה במופע הקסמים שלך? אם כבר שרשרת אליי.. תמיד רציתי לדעת איך אתם חותכים אותן כך

אני משרשר בסדר...

זה מנגנון תפוז שלא ממושמע... סיטו, אם את חתיכה, את מועמדת מבטיחה לחיתוכי נשים. אני חותך רק חתיכות. יא חתיכת... אגב, מה שלומך? ברזל

ועוד משהו, חגית...

בגלל שעכשיו את מפורסמת ובולטת בצבעך, קל מאוד להתחקות אחרייך. (אין לי מושג איך מרגישים מפורסמים, אבל זה בערך ככה... לא?) ולפי הנוכחות שלך פה - 1. או שאת לא נשואה. 2. או שבעלך עיוור. 3. או שהוא ימאי בצים. ברזל

fianna

New member
צפרא טבא, מקווה שהיום יהיה גדוש

בכל טוב, אנרגיות חיוביות
המשך חום פורה

s e l e n e

New member
בוקר טוב כולם!

מבטיחה לנסות להיות רגועה היום.... אבל אני מבקשת תקציר מהצ'ט אתמול בלילה, בבקשה... הייתי צריכה ללכת למקום חשוב יותר (ומה כבר יכול להיות יותר חשוב ממכם?
)

למעלה