בהתחלה כשנתקלתי בהודעה דומה חשבתי ש

• פותח הנושא maiii
  • פורסם בתאריך

maiii

New member
בהתחלה כשנתקלתי בהודעה דומה חשבתי ש

בהתחלה כשנתקלתי בהודעה דומה חשבתי שמנסים לעבוד עליי, אמרתי לעצמי זו עוד אחת מהרמואיות שכותבים באינטרנט לבסוף חשבתי והחלטתי אני מנסה אין לי מה להפסיד סה"כ 30 שקלים עבדו עליי כפרה זה לא מה שימוטט אותי, עשיתי כפי שדרשו מילאתי אחר ההוראות ואני רוצה להגיד לכם שלא זה לא עוד רמאות זה פשוט עובד. אני לא אחת שמאמינה לכל דבר אבל אני אוהבת מדי פעם להמר והפעם הצלחתי ובגדול זה לא שקר בכלל השקעתי 30 שקלים ותוך שבוע הרווחתי קרוב ל-25000 ש"ח נשמע טוב בכדי להיות אמיתי נכון? אבל אני מבטיחה זה אמיתי וזה לא הכל בשבוע השני עשיתי למעלה מ-50000 ש"ח אז קדימה למה אתם מחכים תעקבו אחר ההוראות ועשו כנדרש: 1. קחו 6 מטבעות של 5 שקלים ועטפו אותם בנייר כהה, קחו 6 פיסות נייר חלקות ורישמו ברור את שמכם המלא וכתובתכם. 2. הכניסו כל מטבע עם שמכם למעטפה בנפרד והדביקו בול (סה"כ צריך להיות לכם 6 מעטפות עם מטבע ופיסת נייר בכל מעטפה. 3. שילחו כל מעטפה לכתובת אחרת המצויינת למטה: 1. טביב עמית ויצמן 32/5 כפר סבא 2.יוסי אלמוג – מושב ברקת ת.ד 349 מיקוד 73185 3.קרן כהן – עוזיה 3 ירושלים מיקוד 93143 4.דוי דזלובסקי – יהושע בן נון 15 ירושלים מיקוד 93145 5.תמר ימיני – דרך חברון 115 ירושלים מיקוד 93480 6.גילי גולן – ת.ד. 8035 ירושלים מיקוד 91080 עכשיו עוד דבר קטן שימרו הודעה זו וסגננו הודעה דומה שילחו אותה למס פורומים הנמצאים באתרים שתבחרו מיחקו את השם והכתובת ממס' 6 ורישמו את שמכם, כלומר הקפיצו כל שם אחד למעלה( מס' 6 יהיה מעתה 5, מס5 יהיה מעתה 4 ואילך כשאתם רשומים כמס' 6) זיכרו למלא בדיוק אחר ההוראות ע מנת שתוכלו להרוויח כבר בשבוע הקרוב. קדימה למה אתם מחכים תתחילו להרוויח הרבה כסף ורוצו לבדוק את תיבות הדואר שלכם. כך נעזור לעמנו ולעוד הרבה אנשים להרוויח ובגדול. זיכרו אין מה להפסיד (30 ש"ח בלבד)זה עובד!!!

למעלה