בדיקת זכאות בתחום הטיפול בכאב - בכל קופות החולים. חשוב.

קודם כל אני מאחלת לך את הבריאות הכי טובה שיש, ושנית...

אני ממש אשמח שתעדכני אותי מה קורה בהמשך.
מאחלת לך ולחברותייך חיים קלים ופשוטים יותר ובעיקר בריאים ונוחים.
שיהיה רק טוב. אמן.

תודה רבה על האיכפתיות והלב הרחב

תודה על האיחולים אבל לפעמים במחלות כרוניות הדבר הכי חיובי שיכול לקרות זה לקבל את המצב. ולקוות שלא תהיה החמרה.

מאחלת לנו שלא נעבור את הויה דלורוזה של הביורוקרטיה, בנוסף לסבל שהמחלות גורמות. שלא יוסיפו לנו מצוקה וטרטרת.

והנגשת מידע תהיה צעד ענק שיכול להביא שיפור גם בבריאות שלנו, כי לא נצטרך לתזז תלך תבוא מיליון פעם רק כדי לברר מידע בסיסי.

מאחלת לאתר להיות האבן השואבת.
ולך ברכות.

אמן ואמן!!!

אני רואה שהמידע באתר השתנה

שזה כבר יותר מציאותי מקודם, שכל הקופות טענו שהן נותנות 12 טיפולים בשנה.
http://call.health.gov.il/infocente...earch&viewlocale=he_IL&searchid=1461088192367

אבל עדיין המידע לא תואם את מה שקורה במציאות. ראי החולה הראשונה שאמרו לה בכללית שנותנים 10 טיפולים בכל החיים ולא מעבר לזה. באתר כתוב עכשיו עד 12 טיפולים בשנה.
שזה גם מוזר, מה זה עד? למה לאדם אחד נותנים 12 ולאחר 10? הייתי רוצה לשמוע תשובה הגיונית לדבר הזה, מה השני טיפולים האלה עושים הבדל? זה ניסוח שמזכיר את החארטות של מבצעים בחנויות: הנחות עד 50 אחוז כשבפועל יש רק מוצר אחד שהוא ב-50 אחוז. זה סגנון של שוק בעיני.

טוב, אני כל פעם צריכה לחדד

יותר את הנקודה. ראיתי שלפי הטבלה שבאתר כל קופות החולים אמורות לתת 12 טיפולים בשנה למחלות נוירולוגיות שזה הכי קרוב למקרה שלנו, (פיזיו כולל הידרו). אז או שמשהו השתנה וזה יהיה נחמד להפיץ את זה בקרב החולים. או שכל קופה מחליטה מה היא מחלה נוירולוגית לטעמה ודעתה.

כי יש הבדלים בין הקופות. וכשדיברתי עם כללית במטרה לעבור אליהם הם לא אמרו לי שיש הידרותרפיה ושאלתי בפירוש.

בקיצור, הידרותרפיה זה אולי לא התרגיל הראשון הכי טוב לבדוק.

בואי נתחיל עם שתי התרופות שציינתי. איזה קופה משתתפת? ואיזו גורמת למטופלים שלה או לשלם די הרבה כסף על התרופות האלה, אנשים שבאובדן כושר עבודה. או לותר על התרופות, כפי שכותבים חולים תכופות בפורום השכן.

למעלה