בא לי להעלם

גבולי2

New member
בא לי להעלם

טוב אז ככה לפני שנה גיליתי שאני גבולי הלכתי לשיחות והפסקתי אני משתמש בסימבלטא 60 וסרוקוול 0.25
כרגע הייתי עם מישהי במיטה פשוט דוגמנית ולא היתה לי זיקפה מאחד שרגיל לפורקן על בסיס יומי אני מוצא את עצמי פעם בשבוע ובכח גומר
אני איש עסקים מצליח לא חסר לי כלום רק הקטע שאני לבד נטול זוגיות והפחד מפני המין
החיים נראים לי מצחיקים יותר ויותר מיום ליום הפחד שלי שאני אזרום עם מחשבות שליליות ואעלם מהעולם
עברתי משבר לא קל של גרושין ולא ראיתי את ילדיי כבר שנה הכל בזכות הכלבה שהייתי נשוי לה ושיתוף הפעולה של כל הרשויות אז תגידו לי איך גבר יכול לא לאבד את עצמו לדעת ולעשות משהו?
אני מיואש דווקא כשלא צריך יש לי ערמות של כסף אני בונה בית יש לי עסקים כלום לא חסר לי אבל פשוט בא לי למות
אני מושך את הלילה עד 3 וקם ב11-12 בצהריים להעלים את היום כוס אמו החיים האילו זו לא דרך לחיות

אפשר לזהות את התסכול והכעס שלך

בשפה הבוטה שבה אתה משתמש
בהודעה הנוכחית.
מעניין אותי לדעת מה קרה בשיחות
ולמה הפסקת אותן
איזה סוג של טיפול זה היה
וכמה זמן הוא נמשך.

שלום לך

מותר לשאול למה הפסקת עם השיחות? הייתי ממליצה לך לחזור, נשמע שאתה זקוק לזה במיוחד...

הבחורה שסיפרת עליה - זה היה סטוץ או מישהי שרצית קשר איתה? איך זה נגמר? איך היא הגיבה?

לגבי השיבוש בחיי המין - התחלת כדורים חדשים לאחרונה?
כדאי שתטפל בזה... תדע שזה יכול לקרות לכל גבר וזה יכול להיות חד פעמי... גברים מצליחים לא מוגנים מזה...
אם מדובר בסטוץ אז זה די אבוד, אבל אם מדובר בבחורה לקשר, יש כאלה שיהיו סבלניות וישארו איתך למרות זאת ויתנו לך את הזמן להרגיש יותר בטוח...
זה יכול לנבוע מלחץ, הבעיה שאתה יכול עכשיו להיכנס לסרטים כל פעם שתהיה עם בחורה לחשוב שזה יקרה, ואז בעצם זה חוזר שוב ושוב כמו נבואה שמגשימה את עצמה...
תגיד לעצמך - זה קרה וזה בסדר, זה לא אומר כלום על הגבריות שלי, תקבל את עצמך למרות זאת... אל תכעס על עצמך ואל תלקה את עצמך...
חשוב שתהיה עם ביטחון ותאמין שהפעם תצליח, הפעם זה לא יתפקשש, כי אתה מסוגל ובעבר היית בסדר עם זה!
תשתדל להיות רגוע ולא להיכנס לסרטים ותמצא בחורה סבלנית ומכילה...

יש לך פחד חדש ממין בגלל המקרה שקרה עם הבחורה? או שמדובר בעניין אחר שלא התחיל עכשיו?
איזה סוג של קשר אתה מחפש?

למה החיים שלך מצחיקים בעינייך?

מצטערת לשמוע לגבי הגירושין והילדים, זה נשמע ממש ממש ממש קשה...

כסף לא יהפוך אותך למאושר, אתה צריך לחפש דברים עמוקים יותר...

בבקשה תשמור על עצמך!! אם אתה מתכוון לפגוע בעצמך - בבקשה תפנה למיון...

ותעדכן

golan2072

New member
בדקת שהבעיה בתפקוד המיני לא נובעת מהתרופות?

לחלק מהתרופות נגד דיכאון (למשל, לוסטראל) יש תופעת לוואי כזו.

שלום לך

משברים בחיים כולנו עוברים בחלקם קשה יותר ובחלקם פחות.
אני מבינה לליבך על האכזבה והתסכול אבל זה לא יוביל לשום מקום ולכן אתה חייב לעשות מעשה ולהחליט שככה לא חיים ולשנות אותם,
בעניין הזקפה אין ספק שייתכן שהתרופות גורמות לחוסר זקפה חוצמיזה שגבר שנמצא במצב דכאוני או נפשי קצת רעוע זה משבש לו את חיי המין ולא רק לגברים גם לנשים.

golan2072

New member
לא כל תרופה גורמת לבעיות בתפקוד המיני

כך שלפעמים כשמחליפים תרופה (לי החליפו לוסטראל לוולבוטרין) הבעיה נפתרת

למעלה