באיירן מינכן נגד ארסנל שידור חי ישיר לצפייה ישירה

• פותח הנושא Clemente02
  • פורסם בתאריך
C

Clemente02

Guest

באיירן מינכן נגד ארסנל שידור חי ישיר לצפייה ישירה, באיירן מינכן נגד ארסנל שידור ישיר חי לצפייה ישירה תקציר המשחק: סבלנות לרפא. כמה ימים לאחר כריתת השד הכפולה שלי, בני הבכור חזר הביתה מהקולג' לבדוק אותי, וכל כך רציתי להיראות חזק ובלתי מנוצח. בעלי ובני התכוונו לקחת את הכלב שלנו לפארק כדי לתת למעבדה השחורה הגדולה שלנו להתרוצץ ובמקביל לתת לילדה הקטנה שלנו לשרוף קצת אנרגיה בת 8. רציתי ללכת איתם כדי שהם יוכלו לראות שאמא שלהם עושה טוב. זו הייתה טעות. אני זוכר שהלכתי לספסל כדי לשבת, כששני הביוב שלי עדיין בפנים, וחשבתי שהייתי צריך להישאר בבית ולנוח. בעלי ניסה להגיד לי, הבנים שלי ניסו להרגיע אותי, אבל הלחץ שהפעלתי על עצמי גרם לי לעשות משהו שלא הייתי צריך לעשות. תנועה שיכולה להביא את הכמות הגדולה ביותר של טוב למספר הגדול ביותר של אנשים חייבת להיות משהו במניעת סרטן! אשמח לראות תנועה המקשרת את הכוח של בחירות בריאות למניעת סרטן. משהו שגורם לאנשים לקבל "אהה!" רֶגַע. ניתן לגשת לכך על ידי שיתוף פעולה עם החשודים הרגילים: שירותי בריאות, אנשי מקצוע בתחום בריאות הציבור, קובעי מדיניות, ארגונים ללא מטרות רווח וקהילות. אבל גם הכנס לסיפון כמה שחקנים לא סבירים: משפיענים ותעשיית הבידור והמשחקים. נוכל לפתח אתגרים, תוכן מדיה חברתית, משחקי וידאו, אפליקציות לנייד ואפילו חוויות מציאות מדומה כדי לדמות את ההשפעה של בחירות אורח חיים על הבריאות. אם נעשה בצורה נכונה, זה יכול למשוך קהל רחב ולטפח תחושת קהילה, ועלול להשפיע על התנהגות חיובית... תוך כדי כיף. מניעת סרטן צריכה להפוך לוויראלית!​

למעלה