אתר הסיפור "שלהבת הגבירה"

Envinyatar

New member
אתר הסיפור "שלהבת הגבירה" ../images/Emo47.gif

סיפור זה מתרחש בארץ התיכונה, עולמו של ג´.ר.ר טולקין, אולם הדמויות והעלילה הן מקוריות וחדשות. הסיפור מתחיל בממלכת גונדור, כ-2,500 שנים לאחר השמדת הטבעת האחת, מפלת סאורון ועזיבת העלפים את הארץ התיכונה (קרי, סיום עלילת שר הטבעות). ממלכת גונדור החלה מתאוששת מפגעיה של מלחמה קשה, כאשר עלה לשלטון שליט צעיר ועריץ, אשר החל בועט במסורות הישנות, ועושה לשם כך יד אחת עם אויבי גונדור מימים-ימימה: בני המזרח ובני הדרום. היחסים בין שתי בעלות הברית לשעבר, גונדור ורוהאן, מתחממים ומצויים על סף מלחמה. באביב החדש והמתוח העולה על הארץ, מופיעה בגונדור אישה מסתורית, עוטה גלימות אדומות, אשר שבה לארץ לאחר שנים של היעדרות. ההתנגשות בינה לבין השליט הצעיר ואנשיו נראית כעניין של זמן בלבד... ובאותה עת, מאחורי הקלעים, שבים צללים מבשרי רעות ומתעבים באופק. אי-שם, בפאתי מערב, נפל דבר-מה... הספר צפוי להיות טרילוגיה, אשר שמות כרכיה כדלקמן: כרך א´: שלהבת הגבירה כרך ב´: דמדומי המערב כרך ג´: קינת השכוחים לעת עתה, פורסמו באתר הפרולוג, ותשעת הפרקים הראשונים. אשמח מאד מאד לקבל ביקורת, הצעות, שאלות והתייחסות בונה מכל סוג ומין, בתגובות להודעה זו או בדוא"ל. בתודה מראש, Envinyatar

ארו

New member
סיפור מעולה ומומלץ !../images/Emo91.gif

אני מודה - לא סיימתי אותו. בעצם, אני רק בפרק הראשון . אני מקווה ששבוע הבא אני אוכל להתקדם בו, אבל ממה שקראתי - עשר !!!

Envinyatar

New member
תודה, אני אעדכן כשיצאו פרקים חדשים

כמובן, שאשמח אם תשים קישור קבוע - אבל כמובן, שזה נתון לשיקול דעתך הבלעדי.

למעלה