אתם קורעים אותי מצחוק...

שמאלני

New member
אתם קורעים אותי מצחוק...

מצד אחד אתם כותבים על פושעי אוסלו מצד שני אתם כותבים שביבי המשיך את הסכם אוסלו. מצד אחד אתם כותבים על הקורבנות של אוסלו מצד שני אתם שוכחים שגם בתקופת ביבי היו פיגועים והיו הרוגים. אתם צבועים ביבי הוא האליל שלכם. אבל תאמינו לי ביבי הוא אפס אחד גדול. בכלום הוא לא הועיל מאז שהוא עלה לשלטון שימו לב המצב הכלכלי היה על הפנים. מה עוזר לי בגיניסט שהאינפלציה ירדה אבל מספר המובטלים גדל. עזבו עכשיו את זה שביבי נכשל ובגללו המדינה קרסה,הוא גם היה שקרן הדבר המינמלי שצריך להיות לראש ממשלה זאת אמונה שאנשים שעובדים איתו יאמינו לו. כל העובדים שלו התפטרו אף אחד לא האמין למילה אחת שלו. לאחד הוא אמר ככה לשני הוא אמר ככה ואיכשהו הוא תמיד יצא נקי. ביבי כל כך תוקף את ערפאת כיום וגם לפני הבחירות הוא תקף את ערפאת. אבל שהוא היה צריך הוא נפגש עם ערפאת ואף לחץ את ידו וחייך אליו. תראו איזה צבוע ביבי שקרן בן שקרן אי אפשר להאמין לו. כיום הוא שוב מדבר ומדבר ומדבר ומדבר בכלי אמצעי התקשורת. מצד אחד אני מפחד שהוא יהיה ראש הממשלה כי הוא קיצוני ומטורף. אבל מצד שני אני רוצה שהוא יהיה ראש הממשלה כדי להראות לכם כמה שהוא אפס. ותזכרו שאני הראשון שאמרתי לכם את זה בדיוק כמו שכתבתי בפורום הליכוד על שרון.

למעלה