אתם משעמם

משעמים :)

שתוציא משהו חדש הכלבה

Gremshnit

New member
סתם שאלה.

ויקיפדיה אומרים שרג'י הלחינה מעל 700 שירים (מופרך משהו). האם עבור כל אלבום חדש היא בוחרת שירים "ישנים", כביכול, או כל אלבום הוא תהליך חדש שמניב יצירות חדשות? וסתם שאלה לדיון, הייתם רוצים לשמוע גם שירים שמדברים על חוויות אישיות של רג', ולאו דווקא על דמויות מומצאות? אני, אישית, מחכה כבר לשלב הזה!

S m e l l y Cat

New member
נראה לי זה חצי חצי

כלומר חצי דברים ישנים וחצי דברים חדשים ולא מוכרים...אני אתעמק בזה בהמשך אבל. בקשר לדיון- אממ אני דווקא נורא אוהבת בשירים של רג'ינה שהם בעצם סיפורים מוזרים ויפים והזויים ולא קשורים בכלל למציאות שלה והם נורא מקוריים גם... זה הרבה יותר מסתם שירים של הו אני אוהבת מישהו והוא לא אותי אכתוב שיר עצוב להלהלה לולו או לחלופין יש מישהו שאני אוהבת והוא אוהב אותי אכתוב שיר שמח לילילילי.. מצד שני יש את רוקלנד קאונטי שהוא ממש חמוד והוא על חוויה אישית שלה וגם דה וואלט די נשמע כמו משהו שקרה לה... אבל אולי לא ? לא משנה בקיצור מה שרג'ינה תתן לי אני אקח ;[ אלא אם כן זה שיר מזוויע כמו הזה שלה עם בן פולדז .

יש כמה שירים ישנים בבגיןטו :)

למיטב ידיעתי, כמו בטר וליידי ו20יירז ואולי עוד כמה שאני לא זוכרת... ואני לא אתפלא אם גם באחרים וכן היא כותבת כמו חיה רעה, שירים בכמויות שמזכירות את וולך רק עם לחן XDD אבל זה ידוע, לא? והאמת שמעניין אותי איך היא תשמע בלשיר על עצמה, אבל כאילו, אולי מה שהיא עושה בד"כ זה מה שהיא טובה בו [ע"ע טורי מנסה לשיר פוליטיקה = כבר היינו בסרט הזה נר]

GnarledCynic

New member
תשובה

היא בוחרת שירים ישנים וגם כותבת חדשים. אבל נראה מה יהיה בחדש. אני חושבת שחלק מהשירים שלה כן מתארים את החוויות הרגשיות שלה. ויש גם את רוקלנד קאונטי שהוזכר ו8ת' פלור שבאופן ברור מתארים את החוויות שלה עצמה.

לה הודח

New member
בהתחלה חשבתי

שראוי לשים כאן סטיקר של "לא נכון!" (להיט!), אבל זה נכון. לפרקים.

אני ממש לא חושבת שזה נכון באופן גורף.

= אני חושבת שכמה שהיא מעניינת בהרבה מקרים לגמרי מכסה על הכמה שהיא עלולה להיות משעממת במקרים אחרים.

וזה גם לא בדיוק הפורום להגיד את זה בו...

אלא אם כן את מנסה לעורר פרובוקציה :) ע"ע בריטני.

למעלה