אנשים, מרוב שעמום ובזכות הידע

SAtAnic Soul

New member
אנשים, מרוב שעמום ובזכות הידע

המצומצם שלי בשפת התכנות פסקל, כתבתי תכנית קטנה שנועדה לעזור לאנשים לבנות את עצמם במנג´ר אם מישהו רוצה לבנות את עצמו כמו שהוא, התכנית הקטנה הזו עשויה לעזור. ניסיתי אותה, ועליי היא עובדת מצויין, יצאתי שם כמו במציאות... אז תגידו לי איך זה עובד עליכם, אבל בלי להיות יותר מדיי לארג´ים עם עצמכם. לא לשכוח!!! להפוך את סיומת הקובץ ל-exe.

שגיא123

New member
אם אפשר לדעת רק

איך הופכים את הקובץ לEXE? זה יהיה נחמד... תודה

SAtAnic Soul

New member
אתה צודק

איזה קובץ מתוך רשימת הקבצים כאן אפשר להוריד? יענו לא JPG שאפשר לראות בתוך ההודעה, איזה מהם אפשר להוריד ממש?

tomash11

New member
לא הבנתי כל כך מה הכוונה בלבנות

את עצמך?... מה התוכנה הזו בדיוק עושה?... אם אפשר בכמה מילים, אני אשמח:)

SAtAnic Soul

New member
תראה

יש אנשים שאוהבים לבנות את עצמם באדיטור... אז או שהם עושים את עצמם הכי טובים, או שהם סתם זורקים מספרים (שלרוב נוטים קצת מעלה
) אז זאת תוכנית ששואלת אותך 31 שאלות, ואתה צריך ללחוץ על מספר מ-1 עד 5, כאשר 1- הכי טוב 5- הכי גרוע מבין? (31 שאלות- על כל נתון- שאלה.) ככה זה יוצא הכי אמיתי. תוכנית ממש פשוטה ומעפנה, אבל זה מה שקורה כשמשעמם...

tomash11

New member
מגניב...אם הבנתי נכון...

כלומר, במקום סתם לבנות את עצמך באדיטור (וככה אני ואלי אוחנה יוצאים השחקנים הכי טובים בעולם...), אז התוכנה הזו עושה לך איזה קוויז קטן ולפיו מעריכה מה הנתונים שלך?...נחמד.. כי אני חשבתי בהתחלה שזה בונה אותך בתור מנג´ר...

tomash11

New member
תקראו מה הוא כתב לי...

זה הקטע, שזה מנסה לתת משהו אמין יותר מאשר סתם שימוש באדיטור...רעיון לא רע בכלל...

למעלה