אני מתנצלת אבל חייבת לפרוש מהמאבק

וואו נגה את גדולה !

אני חושבת עליך כל הזמן עוד מאתמול כשלשמחתי יצא לנו לשוחח, אני מדמינת אותך קטנטונת אבל עצומה בנפש בבקשה רק שמרי על עצמך והצלחתך היא הצלחתנו כולנו מבלי לקחת קרדיט כמובן. ותודה תודה על הכל! תרגישי טוב

TWEETY =^.^=

New member
נגה אהובתי../images/Emo24.gif

הכי הכי הכי הכי חשופ שתשמרי על עצמך ועל העוברית, יש מספיק אנשים שילחמו גם את המלחמה שלך מבלי להתחשבן ועם המון אהבה. שולחת לך
צהוב ממני ומאולסיפרית והמון המון אהבה

הרמוניה

New member
תמיד שמחה על ההזדמנות לשלוח לך

אהבה-ואני עושה את זה גם כאן. תנוחי ותשמרי טוב טוב על האוצר שבפנים. ממשיכה להחזיק לך אצבעות הרמוניה

מה פתאום להתנצל

עשית די והותר כל הכבוד לך ותודה רבה שמרי על היקרה שמרי מכל משמר. מודה לך מאד על הארגון ותחילת הקשרים והאיסוף. אני

גנדלפית

New member
נגה

נגה אהובה , כל כך הרבה עשית בזמן כל כך קצר לא היינו יכולים לעשות זאת בלעדייך תשמרי על עצמך ועל הכוכבית כמו שצריך נשיקות

עמית@

New member
נגה אהובה

אני חוששת לך, אנחנו נעשה הכל כדי שזה יצליח- אבל את חייבת לעצמך ולילדתך את המנוחה והרגיעה! אוהבת אותך ותודה על הכל

אפרת12

New member
נוגי ../images/Emo24.gif../images/Emo70.gif מה שעשית הוא הכי

חשוב - את השגת הריון וכרגע אין יותר חשוב מזה. והרוח שלך, והדחיפה שנתת תלווה אותנו גם בהמשך. המון
ות לך ול
ית

תודה מנגה לכולם על התגובות החמות

שלום לכולם, נגה ביקשה שאעביר לכם את תודתה על התגובות החמות,היא לא יכולה כעת להיות ליד מחשב. אני מצטרף אליה, לצערי שנינו לא יכולים כעת לסייע במאבק החשוב אך אנחנו איתכם. אורן

אורן היקר

עם נגה דיברתי ועכשיו זו ההזדמנות להודות גם לך מקרב לב גם על העזרה גם על התמיכה ובוודאי על העידוד כרגע המאבק שלכם חשוב מאין כמוהו והרבה מהצלחת המאבק של כולנו הגיע בזכותכם אבל כרגע הנכון הוא להשקיע את כל כוחותיכם במאבק האישי שלכם ומאחר והמאבק של כולנו רחוק מלהסתיים, תמיד תוכלו למצוא איך לתרום ללא לקיחת סיכונים מצדכם רק בריאות !!!

למעלה