אני מתכבדת להרים כוס

חבובי

New member
מזל טוב!!!!!!

יישר כח לכל חברי המאבק!!! ברכותי... ממש התרגשתי לראות את הבשורה הבוקר...

רציתי רק להוסיף

שאני מרגישה גאווה מאוד גדולה. גאה בכם , באנשים ששמו לנגד עיניהם מטרה מקודשת - וצלחו. הייתי חלק מהמאבק בלבי בלבד ובאופן "שקט". לא חשתי כי יאה ונאה לבחורה המצויה בהריון שני ספונטאני לכתוב כאן באופן פעיל . לא רציתי להיות "סדין אדום". ועכשיו - מאושרת עבור כל חברי מכאן וגם כמובן עבור כל האנשים שאני לא מכירה - אבל הם יכירו (ומקווה שבקרוב) - את חדוות ההורות מקרוב. כל כך מרגש , שאזלו לי המילים. נשיקות לכולכם. אין ראויים מכם לביטול גזרת השמד האכזרית ההיא
. ענת.

מיכל25אב

New member
../images/Emo185.gifכל הכבוד!!!!!

טוב לדעת שבאמת "עוד לא אבדה תקוותינו" ויש עוד מידת הומניות וצדק בפוליטיקה הישראלית...
כל הכבוד ותודה אישית לכל העוסקים במלאכה במטה ומחוצה לו...!! אין ספק שבמאבק של הורים על ילדיהם-אין להם מנצחים!!!!! שיהיה לכולנו הרבה בהצלחה במאבק האישי על משפחותינו!

קרן משם

New member
הכוח להזיז הרים-קיים בכל אחד מכם

נרגשת מאוד וגאה בכל אחד מכם שתרם למאבק. יחי החיים החדשים!!

ליהיS

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifכל הכבוד!!!!!

גאה בכל אלו שטרחו ועמלו וגם זכו!!!!!!!

s h i r a 3 0

New member
אתמול מרוב פחד שמשהו ישתבש

לא יכולתי לכתוב כאן כלום. רק ישבתי ובכיתי במשך שעתיים - בכי של חודשיים. נדמה לי שעכשיו אפשר כבר לומר אמן ולברך על מאבק שהסתיים בהצלחה.
אפשר גם לומר לכל מי שפעל ועשה שנעשתה כאן עבודה נפלאה, שלא תיאמן ולקוות שהילדים שלנו עוד יוכלו להודות
לכל האנשים הנפלאים הללו.

שרון321

New member
אסירת תודה לכולכם

אנשים שאני לא מכירה ושנלחמו את המלחמה של כולנו במסירות כה מרשימה. תודה, שרון

לי מ ו ר

New member
כל הכבוד../images/Emo70.gif

תודה לכל אלו, שהקדישו את כל טיפת זמנם למען כולנו, ושעשו עבור כולנו את הלא יאומן. אין לי מילים להודות לכל אחד ואחת מהמטה, וכדי שלא אשכח אף אחד ואחת אז לא אכתוב את כל השמות.
ומגיע לכם עוד אלפי חיבוקי

מירבי*

New member
ברכות חמות, אני חשה גאווה גדולה

ליאור, נועם וכל העוסקים במלאכה, יישר כח, אין ספק שאתם ראויים להערכה ענקית על פועלכם.

../images/Emo140.gif../images/Emo48.gif כל הכבוד!../images/Emo48.gif כה לחי../images/Emo140.gif

בפקולטות לתקשורת רפואית עוד ילמדו את הנושא של הזכות להורות בתור קמפיין מוצלח לשינוי גזירות כלכליות!!!!! יאללה, בואו נשנה את המדינה.....
וכמובן תודה ענקית לכל מי שעמל על השינוי והשיג את ההצלחה!!!!!

orlymk

New member
המון תודה לכל מי שפעל לביטול החוק

אני רוצה להגיד המון תודה למי שפעל לביטול החוק. יש פה המון אנשים שפעלו ללא לאות, בדקו אופציות, עלו והעלו לשידור, "הציקו" לחברי כנסת, ולא הניחו לרגע לעניין לשקוע בים של קטנות. אני עזרתי באופן פסיבי לחלוטין ( חתימה על עצומות, פרסום סיפורי וסיפור בעלי, כתיבת אימלים לח"כ ), ואני בטוחה שהמאבק של האנשים שהרימו את הכפפה, בא לידי ביטול בהורדת החוק מעל סדר היום. על כך אני רוצה להגיד תודה אורלי

למעלה