אני לא רוצה להפסיק לעשן

אני לא רוצה להפסיק לעשן

אבל אני חייבת. אני אוהבת את הסיגריות שלי ולא רוצה להפסיק לעשן... אבל מה לעשות? אני חייבת. אני בת שלושים סובלת מנסיגת חניכיים לא קלה ודלקות חוזרות ונשנות. עצם העובדה שאבא שלי מת מסרטן ריאות לא עזר לי להחליט שאני צריכה להפסיק לעשן... אבל הכאבים בפה עוזרים לי להחליט. אם לא להפסיק אז לפחות להפחית. משהו. אני בת שלושים ומעשנת מגיל 12. בשנתיים האחרונות אני מעשנת כמעט שתי קופסאות ליום. בערך שלושים סיגריות ליום. זה נורא שלא נדבר על כך שזה גומר לי את כל הכסף ואת החניכיים והשיניים כמוב ן. בעלי הפסיק לעשן. ככה סתם פתאום הוא החליט שלא מתאים לו לעשן ואחרי 15 שנה של קופסה ליום הוא פשוט הפסיק לעשן כי כך הוא החליט. אני לא כזו... אני מכורה. אני יודעת. עצם העובדה שעד עכשיו לא עישנתי שעה זה שיא מבחינתי. עזרה בבקשה? איך עושים את זה? איך מצליחים? אל תפנו אותי לתרופה ההיא כי אני יודעת מנסיון של אחרים מעשנים כבדים שהיא לא עוזרת.

תהליך

הילה בסגול שלום, קודם כל טוב שאת משתפת אותנו בתחושות ובמחשבות שלך, אני רוצה להגיד לך משהו שאם את מצהירה שאת לא רוצה להפסיק לעשן אז שום כח בעולם לא יצליח לשנות ולעזור, מכאן רק כאשר תחליטי עם עצמך שאת כן רוצה להפסיק לעשן מכאן מתחיל התהליך. הייתי מציע לך לעשות חשבון בעד ונגד הסיגריות ולגייס החלטה משמעותית. במידה ותצהירי שאת מעוניינת להפסיק לעשן תצהירי על כך ונשמח לעזור.

למעלה