אני חייבת לשתף אתכם בשמחה שלי.

• פותח הנושא ga13
  • פורסם בתאריך

ga13

New member
אני חייבת לשתף אתכם בשמחה שלי.

ג. עד גיל 7 חודשים בערך היתה קמה בערך כל שעה בלילה. בלי הגזמה. שלא לדבר על זה שלהירדם מלכתחילה היא לא הסכימה אצלה במיטה אלא רק על הידים. בגיל 7 חודשים באחד הלילות המבאסים החליט בעלי לעשות מעשה ופשוט לשים קץ לסיוט הזה. אנחנו שנינו אנשים עובדים שלא יכלנו לראות בעינים במשך היום כי כל לילה הסתובבנו והסתובבנו. בקיצור, הוא החליט שקודם כל כשהולכים לישון אין ידים יותר. נירדמים ישר במיטה וכמו כן בלילה במידה ושומעים בכי פשוט לא ניגשים עד שהילדה תבין שאין עם מי לדבר ותחזור לישון. ברור שזה היה תהליך שלקח בערך חודש. זה לא היה מהיום למחר. אבל היום ג. בת שנה , נירדמת לבד במיטה, בלילה לא קמה ואם בעבר ב- 5:00 בבוקר היתה כבר רוצה לצאת מהמיטה, היום לפני 6:30 אין עם מי לדבר כי היא בכלל לא קמה. בקיצור, התחלנו לישון, בעבודה אנחנו מתפקדים נהדר והחיים יפים. כל האורך הזה הוא בשביל לעודד אתכם ההורים, שלא ישנים וסבורים שסוף העולם הגיע. ברור , שמי מכם שלא מעוניין לנקוט ביד קשה לא יגיע, לפחות לדעתי, להשגים שאני ובעלי השגנו או שיגיע בהרבה יותר זמן. אך לאלו מכם שאין להם בעיה עם יד קשה זה מאוד מומלץ לעשות מה שאנו עשינו כי היום אנחנו פשוט רואים ובעיקר מרגישים על עצמנו שזה היה שווה הכל. אז שיהיה הרבה בהצלחה ולא לאבד תיקווה

למעלה