אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט מדווחים - על פרידה

pinoki

New member
כולי תקווה שאותם שמועות זה לא אמת

אבל מרב כל השמועות השליליות אני לא כל כך מלאת תקווה

דווקא בגלל שיש המון פרטים זה בולשיט../images/Emo212.gif

הרי ידוע שבראד ואנג'י שומרים המון על הפרטיות שלהם [שום דבר שחל בחייהם הפרטיים לא אושר רשמית על ידם] אז מה פתאום כל הפרטים האלו עכשיו
ב-ו-ל-ש-י-ט

pinoki

New member
מאוד מאוד מקווה שאת צודקת

לא בא לי שזה יקרה מה כבר נשאר להאמין? סוף סוף זוגיות מושלמת

pinoki

New member
אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט מדווחים - על פרידה

כך לפחות לפי ידיעות מהארץ ובחו"ל האם סופו של בראנג'לינה? אחרי אין ספור שמועות על בגידות, מערכת יחסים פתוחה, חלוקת רכוש הגיעה גם הידיעה המרעישה הבאה על פי הצהובון הבריטי הזוג נפרדו וכן הם מחלקים את 205$ מיליון הנכסים שלהם הזוג הכי מתוקשר הכי נצפה ואולי עם הכי הרבה ילדים מאומצים וביולגים יחד ככול הנראה הילדים יהיו אצל האם ג'ולי מה שנותר לנו זה רק להרכין ראש על פרידה של הזוג הכל כך מתאים הזה

¥EleVatioN¥

New member
קשה לי להאמין לזה..../images/Emo129.gif

אחרי שיש להם 3 ילדים (קטנים!!!!) משותפים, ועוד אינספור ילדים מאומצים שבראד חולק עם אנג'לינה את ההורות עליהם, קשה לי להאמין שככה הכל מתפרק. למרות שבהוליווד אפעם אי אפשר לדעת..

pinoki

New member
זה משפחה גדולה שקשה מאוד לפרק

אני בטוחה שאם זה באמת נכון הם לקחו להם הרבה זמן להחליט ולחשוב על זה בערך כל זמן שאנו שומעים את השמועות

BRANGELINA

New member
גם אני חושבת שהכל שטויות

היי
הרבה זמן לא כתבתי פה אבל אני קוראת כל הזמן ומתעדכנת.. נראה לי משום מה שהכל בידיעותה האלה לא אמיתי...

pinoki

New member
הסיקור התקשורתי שהסיפור הזה קיבל

גם בארץ וגם בחו"ל די גורם לי לתהות האם זה באמת בדיה

BRANGELINA

New member
אני ממש לא רוצה להאמין שזה אמיתי

אני כ"כ אוהבת את מה שיש בינהם ומאמינה שזה יותר חזק מהשטויות האלה של דיאכון או איזה ויכוח טיפשי.. אני באמת מקוה שזה לא מה שסיים את היחסים בינהם(אם סיים)

סבינה 22

New member
../images/Emo7.gif מקווה שזה לא נכון והכל שמועות..קשה להאמין

שאחרי זוגיות כזו חזקה, 6 ילדים הם יפרדו בגלל "דכאון שיש לאנג'י מאז מות אמה.. " (לפחות ככה היה כתוב איפשהו... )איך זה הגיוני? אמה מתה כשהיא ילדה את שיילו לא< זה היה לפני 3-4 שנים... לא יכול להיות שמאז היא בדכאון ולא מטופלת.. אחרת מזמן היא לא היתה מתפקדת .. ועובדה שהיא עובדת המון... בקיצור מוזר לאללה.... ועצוב בעיקר!

¥EleVatioN¥

New member
קשה לי להאמין שבדיכאון...../images/Emo129.gif

היא תצליח לגדל לבד את כל הילדים..

pinoki

New member
אני לא חושבת שזה קשור לדיכאון

השמועות מדברות על כך שאנג'לינה ג'ולי כבר רצתה מערכת יחסים פתוחה והיו בינהם ריבים כל הזמן דווקא מהסיפור הזה בראד פיט יצא נקי ומי שגרם לפרידה על פי השמועות זו דווקא אנג'לינה חבל לי

punky brewster

New member
חני פשוט תודי שהיה לך רומן עם בראד

בגלל זה אנגי עוזבת אותו פשוט תודי וזהו

pinoki

New member
חחח אם כבר רומן עם אנג'לינה

היא יותר הטעם שלי מהזקן תיש

למעלה