אמ, חדשה פה? (מותר לפתוח הודעות 'חדשה', כן?)

G House

New member
אמ, חדשה פה? (מותר לפתוח הודעות 'חדשה', כן?)

גל, 13. קראתי (במלואם) את עשן ומראות, קורליין, אבק כוכבים ובשורות טובות, הגעתי לאמצע של בני אנאנסי, אלים אמריקאיים ולעולם לא עולם (ואני מתכוונת להמשיך אותם, כמובן. אני סתם לא-החלטית-לגבי-הספר-שאני-קוראת-עכשיו פתולוגית), ו, האהאהא, ניל גיימן! אה, ואני הבעלים הגאים של שלוש גירסאות של בשורות טובות (הגרסא הישנה, עם הכריכה המכוערת אבל העטלפים האלו בין הפסקאות, הגרסא החדשה בעברית ועוד גרסא מאגניבה באנגלית). וכדי שזו לא תהיה הודעה ריקה מתוכן לחלוטין - נכון שלמישהו יש פיק בשורות טוב להביא לי, לא משנה השיפ, שהוא לא הפיק קרולי/אזירפאל שיש בהנוצה? אם יש בעברית אז יופי, אבל אני לא אתנגד לאנגלית.

Yvaine

New member
לי יש שתי גרסאות של בשורוטו ../images/Emo11.gif

(בקרוב השלישית והרביעית!) אבל יש לי 3 גרסאות של בני אנאנסי (אחת מהן אנגלית, כריכה קשה, מהדורה ראשונה, חתומה. אחת עברית סתם, ואחת עברית שקיבלתי מורד טוכטרמן, המתרגמת), ו2 גרסאות של אבק כוכבים (בקרוב שתיים נוספות). גגג. אני אפילו לא אתחיל
ברוכה הבאה, בכל אופן. את מוזמנת לבקר בפורום פאנפיקים ופאנארטים (414), יש שם גם פאנפיקים של בשורוטו. ואם לא שם, יש את "עט נוצה", שהוא אתר פאנפיקים ישראלי ממש טוב (ואני לא משוחדת בכלל כי אני הבטא-טסטר שלו
)

G House

New member
טוב, נו, ניצחת ../images/Emo3.gif

נו, הנוצה אמור להיות "עט נוצה" (כי אני לא מרוכזת ב... אה, לא, תשע עשרים ושמונה. אפילו התירוץ הזה לא תקף), מצטערת, ואני כבר נכנסת לפורום פאנפיקים. תודה :)

Yvaine

New member
../images/Emo9.gif

אני מנהלת את הפורום הזה - יש איזשהו ספק בכך שאני מנצחת?
אבל גם את מגניבה

למעלה