אל תקראו. סתם תיכנסו לדיכאון ,חבל.

אל תקראו. סתם תיכנסו לדיכאון ,חבל.

עוד בוקר. עוד יותר גרוע. ברור. לא חשבתי אחרת לרגע. משהו מת בתוכי. הכאב הוא הכי חי שיש. התכווצות שרירים איומה בבטן שרועדת שעות בבכי. כמו צירים. צירי מוות. שום דבר טוב לא נולד. רק גלים של כאב. אהבה עמוקה שהולידה כאב עמוק. אהבה בלתי אפשרית. נתוני הפתיחה היו שגויים. אבל מי יכול על ההתקרבות ההיא. אין כוח בעולם שהיה מונע ממני להיכנס בשערי האהבה. לא פחדתי לרגע. הרפתקנית תמיד הייתי. מוכנה לשלם את המחיר. זה המחיר. הכאב הזה. אז אני משלמת. איבדתי אנרגיה לעבוד. עוד שלושה ימים וזהו. לא אעבוד יותר. בעלי. כבר לא עובד חודשיים. הרגתי אותו. מסכן שלי. אינני יכולה לתמוך בו. זה לא נעים לו לגבר להיות מחוסר עבודה. הגבריות שלו זועקת אלי. צאי מזה. די כבר. חיזרי אלי. ואני לא יכולה. אוהבת אותו ודורשת ממנו יותר מידי. בינתיים גם אני לא מצליחה לעבוד. ריסוק כלכלי. אהבה נשארת. מאהבה לא הולכים למכולת. יודעת. כל הבית נופל איתי. אלוהים. הסיוט רק מתחיל. בעלי. הוא אוהב אותי. מאוד. הוא נופל איתי מחוסר ברחרנ. לא מפסיקים לאהוב כשרע. פשוט טובעים ברע ומשתדלים לקוות שהסערה תשכך. אמדן הנזק יערך בזמן אחר. כעת הריסוק נמשך. אין מקום אחד שיכולה להצביע עליו כסביר או שפיר או נסבל. מפולת כזאת ידעתי שיש רק בספרים. אהבה כזאת ידעתי שיש רק בסרטים. אבל הנה זה בא. עוד גל. כשהוא יעבור. תהייה דממה. דממת מוות. ושוב. רק עד לגל הבא.

eranoz2

New member
אם כבר מלנכוליות...

אז תעיפו מבט על התמונה, ותנו חוו"ד.....סוג של בדידות בין התלמים המוגדרים...קל לי להזדהות..

eranoz2

New member
אם כבר מלנכוליות...

אז תעיפו מבט על התמונה, ותנו חוו"ד.....סוג של בדידות בין התלמים המוגדרים...קל לי להזדהות..

למה שלא תלכו ליעוץ זוגי?

או לפסיכולוג? ותנסו לשקם ביחד את הבית? שווה לך בגלל מישהו להרוס משפחה שלמה? את מזוכיסטית? למה לך להתפלש בצער יום יום שעה שעה? למה את לא קמה? שוטפת את הפנים? יושבת עם בעלך ואומרת לו"אנחנו נתגבר על הכל כי אין חזקים מאיתנו"? תעשי את זה עכשיו!! את לא לבד, יש לך משפחה ואחריות על עצמך ועל משפחתך. אל תזניחי אותם ואותך. הוא--כבר לא חשוב ולא יחזור.. תפנימי ותתקדמי! את לא חולה במחלה סופנית..את לא באמת גוססת.. אל תחפשי מחלה בכוח!! תקומי..תיהיי גאה! אל תדאגי..בעלך ימצא עבודה.. תתמכי בו, תאמיני בו. הראי לו שהוא מס'1!!! תשקמי את עצמך. תכתבי ספר שירים.. תעשי הכל כדי שתהפכי את עצמך לבחורה מאושרת בזכות עצמך ולא בגלל מישהו אחר!!

למעלה